Jump to content
  • 0

Problem z multiplayerem


Gieteerowicz

Question

Witam :/ Mam pewien problem :// Otóż dziś o 13:22 dostałem bana (niezasłużonego) za rzekome blokowanie drogi :/ Wyczekałem co prawda tego bana lecz po minięciu pojawił sie problem :/ Uruchomiłem gre i przy próbie połączenia z serwerem nie mogłem dołączyć (wyświetlał mi sie komunikat o tym że dostałem bana do 21:22) pomimo tego że już było 10min po 21:22 :/ Więc zresetowałem komputer i pojawił sie gorszy problem :/ Przy próbie włączenia gry (za pomocą launchera) wyświetla mi sie komunikat Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, Launch with DriectX (Recomended) oraz Launch with OpenGL i po zaznaczeniu którejkolwiek opcji launcher udaje że myśli i wyświetla się "program przestał działać"... I tak odinstalowywałem i zainstalowałem ets 2mp (ets orginalnego nie)

 

Jedna rzecz która mnie zaniepokoiła to to że plik core_ets2mp.dll nie chciał sie usunąć...Co może być kłopotem?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Moment przedawnienia bana jest ustalany na podstawie uniwersalnego czasu koordynowanego(UTC). 

Na poniższej stronie otrzymasz czas w UTC.

http://www.worldtimeserver.com/current_time_in_UTC.aspx

 

Mała rada: Przejdź do http://truckersmp.com/pl_PL/profile/settings i wybierz "Ustawienia strony". Następnie wybierz strefę czasową odpowiadającą strefie ustawionej w systemie operacyjnym.

Edited by Titanic4

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.