Jump to content
  • 0

Duży ping w Ets2


Guest

Question

Witam,

Mam problem od 2 dni z dużym pingiem w Ets. Mam taki ping który dochodzi max. do 200-300. A zaczyna się od 80-100. Wcześniej był normalny 40-50, a teraz właśnie taki duzy.

Mam program do sprawdzania pingu w ms, on pokazuje mi stały ping, czyli 39ms. A w grze taki duży? Dlaczego?

 

I uwaga od razu: nie jest ineternet obiążany przez inne osoby np. przez Wi-Fi. nic mi się nie ściąga w tle, wszystkie inne programy wyłączone, a także próbowałem bez Firewall'a.

 

Czy ktoś może mi pomóc? bo to nie możliwe, program pokazuje przez godzine obserwowania 39ms cały czas a w grze takie jajca no, nie da się grać ;/

 

Druga rzecz. Launcher do Ets2mp, odpala mi się baardzo długo, reinstalowałem go i nic. Nadal tak długo. Muszę odpalać go najpierw launcher od Ets2mp, a potem do Atsmp. Bo tak to nie łapie.

Jaki tu może być problem?

 

Czekam na szybką odpowiedź, a Ci którzy nie wiedzą o co chodzi niech się po prostu nie wypowiadają :) Dziękuje :)

Z góry dzięki :D

Pozdrawiam

PrezesGamer-#PL

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hmm, to może być dobry pomysł. Za niedługo spróbuję to zrobić. A wiesz może jak rozwiązać drugi problem?

 

EDIT: @terrordrome zrobiłem to co powiedziałeś i naprawdę to pomogło ;) teraz ping nie przekracza 50ms, jest min. 48ms, a max. 50, przy obciążeniu internetu youtubem :D Dzięki za to :)


Teraz jeszcze pozostaje sprawa ta druga. Dlaczego launcher się odpala długo :(

 

EDIT[2]: Problem nadal się powtórzył z pingiem. Wybrałem się do dostawcy od internetu, on zaaktualizował moją antenę i teraz już się uspokoiło.

Drugi problem, także pomógł mi dostawca. Wystarczyło tylko dodać do wyjątków launcher MP w antywirusie i wszystko śmiga :)

 

Dziękuje, uważam że temat można przenieść do ROZWIĄZANYCH. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.