Jump to content

Dylemat dot. daty nadania/wygaśnięcia bana.


Kacperovski

Recommended Posts

Witam, otóż przed chwilą patrzyłem na historię gracza, którego przed chwilą miałem okazję zreportować, ale nie o tym teraz.

1)   SS poniżej. Ban został nadany 31 lipca 2015, a data jego wygaśnięcia to 02 sierpień 2015 (tutaj jest narazie wszystko ok), ale teraz na nagraniu dołączonym linkiem na yt, pod filmem jest napisane, że film został wysłany 28 sierpnia 2015.

A więc jak to jest możliwe, że ban był pierwszy niż nagranie, jako dowód. Ban 31 lipca, a nagranie wysłane prawie miesiąc później (chodzi mi o nadanie bana poprzez forum, w reports)

Spoiler

1.PNG

 

 

 

2)  Teraz jeszcze druga moja sprawa do wyjaśnienia, otóż w historii innego gracza, ban został nadany 1 Maja o godz. 19:10, a data jego wygaśnięcia to 1 Maja o godz. 22:48.

Tutaj mi sie nie zgadza to, że w powodzie jest napisane " 1m due to history ", no ok, czyli, że zostaje doliczony miesiąc.

Mamy rozumieć, że data jego wygaśnięcia to nie 1 maja tylko 1 kwietnia? czy jak 

Spoiler

2.PNG

 

Bo są takie bany, z podobnym dopiskiem " 1 month due to history" ,lecz ich data wygaśnięcią przesuwa się o miesiąc od daty nadania. np, Data nadania 1 stycznia / wygasa 1 luty

 

Z góry dziękuje za odpowiedź na te zagadnienia.

Edited by Kacperovsky

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

1. Dlaczego ban był pierwszy niż nagranie? Ponieważ to materiał administratora, który go nadawał. Ban został nadany w grze, a następnie po pewnym czasie ban został zaktualizowany o dowód, dlatego data dodania jest późniejsza niżeli sam ban.

 

2. W tym konkretnym przypadku to tak jak @ElectroMusic! musiało nastąpić odwołanie od bana ze skutkiem pozytywnym, ale dlaczego zostało to dokładnie tak rozwiązane? Nie mam pojęcia.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.