Jump to content

Admin Kaçak Tv

semihtekin59

Recommended Posts

Oyunun admini 26.06.2016 tarihinde sıkıştırma yapmadığım halde bu linkteki resmi bahane ederek bana ban atmıştır.   http://puu.sh/pGYzv/ee394ea7f2.jpg    bu linkte karsı kullanıcı karsıdan hızla gelerek takla attı ve önüme düştü kendiside bunu gördü ama ban atmak için sebep aradığı için bu resmi kullanarak ban atmıştır. Aslında oyun sırasında kendisi konuşma yerine normal player gibi yazarak bana dik konuşmuştur ve ekran resmi vardır. Bende kendisine tepki gösterince sen benim kim olduğumu biliyormusun diyere 1 ay süreli ban atmıştır. Böyle egoist bir insanın bu oyunda görev alması tamamen yanlıştır. Kendi şahsına mail de attım ve attığım mail aşağıdadır. Lütfen gereğini rica ederim.

26.06.2016 tarihinde Semih*TR hesabına attığın ban tamamen sana sen kimsin dediğim içindir. Sebebine sıkıştırma dedin fakat http://puu.sh/pGYzv/ee394ea7f2.jpg bu resimde sıkıştırma yoktur. Karşımda ters duran arac karşıdan gelirken çaptı ve takla atıı bana vurarak önüme düştü eğerki oradaysan sende bu olayı görmüşsündür. Attığın banı geri açmanı rica ederim. Oyun esnasında konuşma yerine normal player gibi yazdığın için admin olduğunu anlamadım ve admin bile olsan benim hiç bir suçum yoktur. Suçum olsa emin ol bukadar uğraşmazdım. Açmıycaksan bile durum bundan ibarettir. Umarım hatayı anlarsın UĞUR.   

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

1 hour ago, DeaDGamerZ said:

Kardeşim Lütfen Banımı Açarmısın Oyunu Yeni Aldım Oyun İçinn Gittim Direksiyon Seti Aldım Ama tek basıma oynayamıyorum Lütfen Kardeşim ALLAH rızası İçin Banımı Açarmısın Süresi Geldi Geçti Bile Lütfen Kardeşim Şimdiden Teşekkür Ederim.

Bu arada seni kaçak tv banlamadı geçmişine iyi bak banlı değilsin.

14 hours ago, semihtekin59 said:

bu linkte karsı kullanıcı karsıdan hızla gelerek takla attı ve önüme düştü kendiside bunu gördü ama ban atmak için sebep aradığı için bu resmi kullanarak ban atmıştır. Aslında oyun sırasında kendisi konuşma yerine normal player gibi yazarak bana dik konuşmuştur ve ekran resmi vardır.

Böyle bir ekran resmi gerçekten var mı? Eğer yoksa yalancılıktan ve admini hedef göstermekten cezan arttırılabilir hatta permaya bile dönüştürülebilir.

@KacaKTV konu sizi de ilgilendiriyor.

@KacaKTV   sadece dar döndüm ama adama temas etmedim.o bana vurdu. burada sıkıştırma yapmadım. Karşımdaki hızlıca geldi ve takla attı önüme düştü sende gördün bunu.. Sana sen kimsin demekte hakaret ise yanlış bu. Çünkü sen orada yazarken normal player gibi yazdın ve seni fake hesap sandığım için sen kimsin gibi bir cümle kurdum 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.