Jump to content

Zwiększona liczba miejsc na EU 1


elot360PL

Recommended Posts

Teraz zwiększyli do 4000. Efekty podobno katastrofalne. Muszę to zobaczyć na własne oczy ^^

Nie jest źle, poza jeszcze większą ilością idiotów na drodze i troche wiekszymi lagami w miastach

PS. Na EP byłem raz i już tam nie jeżdżę więc o EP się teraz nie wypowiadam, bom niekompetentny ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłem i widziałem, a to był tylko Wrocław.

 

Najpierw zacznę od tego że dzisiaj launcher magicznym sposobem dzisiaj nie potrafił pojąć jaką wersje ETS mam (Oczywiście mam tą samą jaką mam od początku grudnia i jeszcze wcześniej do początku istnienia 1.15).

 

Oprócz standardowego ehehehe, wtf, omg, xD itp itd zacząłem się zastanawiać co się w takim razie dzieje w EP... Poza tym zaczęło mnie zastanawiać co będzie podczas wyprzedzania (Które i tak jest problematycznie w związku z tym że przy większych prędkościach ja cie widzę tu, i na odwrót...

 

PRZERWA NA REKLAMĘ!

PORADNIK DO BEZPIECZNEGO WYPRZEDZANIA!

 

Jeżeli chcesz kogoś wyprzedzić pędząc magicznymi 90 km/h musisz pamiętać o jednym.

Wszystko co ty widzisz przy dużych prędkościach, tak naprawdę jest dalej.

 

Jeżeli widzisz gościa tak:

----------

To tak naprawdę on jest tak:

            ----------

 

Wystarczy tylko pamiętać, że podczas wyprzedzania trzeba gościa wyprzedzić na 2 razy.

Krok 1 Wyprzedzić go na tyle ile my go widzimy

Krok 2 Wyobrazić sobie jego że jest tuż przed swoją maską, i wyprzedzić też to wyobrażenie.

 

Efekt? Żadnych banów, uszkodzeń, policji, rozpraw sądowych, angielskich słów na M, F, I itp itd.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

 

KONIEC REKLAM

 

... I to już samo w sobie prowadzić do wypadków, a tu przy okazji kabina jest raz z prawej, raz z lewej, raz w ziemi, raz w niebie. Chyba już wolę czekać na nowy serwer, i mam nadzieję że to zwiększenie slotów to tylko po to by pokazać że to rozwiązując problem braku możliwości wejścia na serwer, robi kolejny problem "Tańczących ciężarówek".

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.