Jump to content

Ban Yedim

Bariscan12

Recommended Posts

Verdigim 40 tl zehir zıkkım olsun  sitede kurallar ingilizce ben türkçe bi kural göremedim ne oyunu indirirken ne de oynarken site zarten %50 iingilizce öyle kötü bir oyun işte milletin parasına gözünüzü dikmişsiniz en küçük şeyde sınırsız ban ve ben adminin o dediğim şeyi üstüne alınıyorsa ben ne diyim admine küfür edince üstüne alınıyorsa demek ki admin o küfürdeki şeydir bide gelmiş kötü söz sahibine aittir diyorsunuz burda sahibine aitse neden üstünüze alınıyorsunuz ? ilk banımda gereksiz birşeydendi adam önümede durdu bende yanından geçtim hemen ban neymiş gereksiz trafikmiş şerefsize bak millet yolun ortasında duruyor ona bişi demiyonuz biz arabanın yanından geçince gereksiz trafik en iyisi kaçaktv adam gibi adam en azından o daha az ban atıyor sizin gibi sınırsız atmıyor .GzRByb.png

Adminler oyun içi düzeni sağlamakla yükümlü ve oyuncular da oyun kurallarına uymakla yükümlü. Bu durumda kurallarda ne yazıyor? 

-Küfür yasak cezası da ban.

Bu durumda rapor üzerine admin gerekeni yapmış. Kimse senin küfürlerini okumak zorunda değil arkadaşım. Ne ben, ne etrafımda bulunanlar ne de diğer oyuncular... Oyuna girdiğin anda oyunun tüm kurallarına uyacağını ve uymadığın anda alacağın cezalara katlanacağını taahhüt etmiş oluyorsun. Yani bu andan sonra istediğin yere dert yansan da sızlansan da sonucun değişmeyeceğini söyleyebilirim. Hele ki bu üslup sonrası...

• Upvote 1

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

hmm biz ana avrat küfür yiyek bişi olmasın admine küfür edek banlasın o küfürleri bana etselerdi admin bişi yapmazdı heralde zoruna gitti şerefsizin

adminler tamam oyun içi düzeni sağlarlar doğru ama ben yollarda hep görüyorum anlatmakla olmaz sen git gör bence saat 6 dan sonra euro 2 sunucusuna gir ve rotterdam mın ordaki limana doğru git al sana düzen o kadar düzgünki gözlerine inanamazsın bu arada süleyman kardeşim ben burda haklarımı arıyorum ve şu an 39 tl'm çöpe gittiigi için sinirliyim küfür etmek insanı rahatlatır 

Süleyman bey sizin videonuzu izledim adamlar girişi trollüyor ve birşey dikkatimi çekti oyunda 60000000 euro gibi bir paranız var bu nedemek oluyor ? hile yapmışsın işte haha burda gelmiş laf yapıyon bi kendine bak beni anlayamazsın ben hile yapmam orda benim tırıma 4 kere %100 hasar verdiler benim param -200000 lere indi bende sinirlendim ve küfür ettim senin için böyle bişi yok ne de olsa yine hile yapar paranı alırsın oyunun kurallarında hile yapmak yasak diyor

2 hours ago, Bariscan12 said:

Süleyman bey sizin videonuzu izledim adamlar girişi trollüyor ve birşey dikkatimi çekti oyunda 60000000 euro gibi bir paranız var bu nedemek oluyor ? hile yapmışsın işte haha burda gelmiş laf yapıyon bi kendine bak beni anlayamazsın ben hile yapmam orda benim tırıma 4 kere %100 hasar verdiler benim param -200000 lere indi bende sinirlendim ve küfür ettim senin için böyle bişi yok ne de olsa yine hile yapar paranı alırsın oyunun kurallarında hile yapmak yasak diyor

ben hile yapmadım. İspatı da resimlere bakarsan anlarsın. Ayrıca para hilesi yapmak basit al dört beş tane şöfor garajdan garaja geç. buna mı hile diyosun. Benim suçum olsa admin banlasa teşekkür ederim admine suçluyum adil davrandın diye. z44r1R.png

Gzzogb.png  5VVMWq.png

senin hile dediğin hız hilesi filan olursa suç ya da oyunu etkileyecek birşey. bilip bilmeden ezbere konuşma. hile ile yapsam 315 bin km yolu nasıl gideyim. Sıfırdan hesap aç ben kadar bir profilde 6 7 ay oyna görelim. ispatlayan olursa hile kullandığımı (mod hariç dorse araç modları yani ) içinde 400 liralık oyunlar olan steam hesabımı veririm.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.