Jump to content

Serwer EU#3


arusf2011 [PL/EN]

Recommended Posts

Mam pytanie.

 

Kiedy zostanie dodany serwer EU#3 do listy serwerów na ETS2MP?

Będzie to wraz z następną aktualizacją czy tzw. fixem?
Nie mam zamiaru cisnąć się na EU#1, bo jest często zapchany, więc wybieram US#1, który prawie nie ma ludzi.

Mam nadzieję, że dodany zostanie za niedługo, bo naprawdę mi się podoba ta modyfikacja do gry.

 

Pozdrawiam

Arusf2011

Link to comment
Share on other sites

@up

Ale praktycznie na US #1 nikogo nie ma.

Także np. na konwoje to wystarcza pod warunkiem odl. mniej więcej 150/200 m, bo przy lagu kompa nie raz można dostać przodem.

Nie wiem, jak jest na EU #2, bo rzadko tam bywam, ale chyba tam kolizje są wyłączone (czy źle myślę [niech się odezwie ktoś, kto wie]) i jak już raz próbowałem tam wbić, to z automatu zostałem ze względu na niby wysoki ping, ale pomijając to. Uważam, że kolejny serwer dla Europy to dobry krok. Na pewno to wpłynie na jakość i większą popularność, ale z drugiej strony obawiam się, że będzie za mało adminów, by ogarnąć to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu :P Lepiej coś wykombinować z optymalizacją gry i postawić dwa serwery Amerykański i Europejski. Jak teraz powstanie jeszcze jeden to ciężko będzie kogoś spotkać na drodze.

pracujemy, ale w miedzyczasie chyba jakas alternatywa musi byc :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.