Jump to content

Dodatkowe umiejętności


fh1216

Recommended Posts

witam wiem ze drążyłem ten temat jeszcze za czasów Alpha i wtedy pisano ze zrobią to w beta....więc chciałbym zaproponować dodanie umiejętności gdyż od bodajże 36lvl konczy sie mozliwosc zdobywanie umiejetnosci....

 

Nazwa sugestii:Umiejętności kierowcy

Opis sugestii:Aktualnie możemy podnosic swoje kwalifikacje do 36lvl. Ze względu gdyż dużo kierowców(graczy) ma już conajmniej 40lvl nie mogą oni rozwijać swych umiejętnosci... Propozycja np:nazwa umiejetnosc"wielki szef"-byly by tansze ciezarowki w salonach ze wzgledu na ilosc samochodow w firmie ,  mozna by tez ograniczac ciezar wozonego towaru czyli np 1stopien umiejetnosci jakiejs tam to towar mozliwy do przewiezienia max do 14t a 6stopien bez ograniczen.

Przykładowe obrazki: Nie posiadam

Dlaczego twoja sugestia nie inna?: poniewaz innych nie było (nie wliczajac tych starszych mojego autorstwa)

 

Link to comment
Share on other sites

Tylko po co?

I tak będziesz widzieć to tylko i wyłącznie ty sam, nikt nie ma podglądu jaki masz level lub umiejętność.

Gra się dla przyjemności i dla zabawy.

 

Tak wiem, że niektórzy zdobywają umiejętności bez używania cheatów.

Być może istnieje mod, który dodaje takie umiejętności więc przydałoby się to sprawdzić.

Na MP mody nie działają, ale jak chcesz zdobywać umiejętności to zawsze możesz wgrać moda i grać na singleplayer.

Jak mówiłem, na multiplayerze tego nie widać i nie jest to do niczego potrzebne, bynajmniej na multiplayerze. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Być może istnieje mod, który dodaje takie umiejętności więc przydałoby się to sprawdzić.

Na MP mody nie działają, ale jak chcesz zdobywać umiejętności to zawsze możesz wgrać moda i grać na singleplayer.

Żadne mody, wystarczy CheatEngine. ;)

 

A co do samego pomysłu dodatkowych umiejętności. Nie dałoby się czegoś takiego zrobić od strony serwera i strony?

Że byśmy odblokowali punkty za czas gry, przejechaną w MP odległość, ilość dostaw, itp. Te statystyki lądowałyby na naszym profilu ETS2MP i po pewnym czasie odblokowalibyśmy chociażby tandemy. ;D 

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy to takie potrzebne.

Ja w ets jeżdże sobie dla zabicia czasu, nie obchodzą mnie te poziomy, oprócz długodystansowca. Poziomy zdobywam tylko po to, aby dostać nowe rzeczy w warsztacie :)

 

Według mnie nie przydatne/potrzebne. Jestem na nie.

76561198126682876.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.