Jump to content

BLOG SCS : Centrul Tehnologic PACCAR


Recommended Posts

O mică echipă de la SCS Software a primit o invitaţie de a petrece 3 zile la Centrul Tehnologic PACCAR în Mont Vernon, Washington, SUA. A fost o aventură frumoasă pentru noi, unde am înregistrat o tonă de sunete ale motoarelor de camion, am fotografiat şi scanat orice ne-am putut pune mâna, şi am discutat ore lungi despre camioane.

 

Nivelul de ajutor pe care l-am primit de la PACCAR este fără precedent, am primit acces nelimitat către camioane cu şoferi de test prietenoşi care accelerau şi "torturau" camioanele după bunul nostru plac. Ne vor lua săptămâni să procesăm toate datele colectate şi luni pentru a face o diferenţă în joc, dar totuşi a fost o experienţă care ne va ajuta să facem jocuri mai bune pentru voi.

 

IMG_0309.JPG

IMG_0263.JPG

IMG_0290.JPG

IMG_0300.JPG

IMG_0279.JPGFullSizeRender.jpg

IMG_0318.JPGIMG_0374.JPG

 

Dacă sunteţi curioşi să vedeţi mai multe fotografii din excursia noastră prin SUA, sunteţi invitaţi pe contul de Twitter al SCS Software.

  • Upvote 1

jknrGrM.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.