Jump to content
  • 0

Problem z ETS2 i ATS


Mr.Dex

Question

Witam, mam problem, a mianowicie zarówno jak i w ETS i ATS ściąga mi kursor w menu do lewej strony. Próbowałem przeinstalowywać gry, podłączać inną myszkę, i także tą pod inne gniazda USB. Dodam, że na pulpicie, jak i w grze Counter-Strike 1.6 kursor chodzi poprawnie. Poradzicie coś? :) Bardzo bym prosił o pomoc i z góry dziękuję! :D

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zapewne jest to wina jakiegoś akcesorium typu pad, joystick czy kierownica, która została użyta w grze jako myszka (taki komunikat przy uruchamianiu gry z informacją, że wykryto nowe urządzenie wraz z pytaniem czy używać go jako myszka). Powiem szczerze, że nie wiem jak to wyłączyć z poziomu gry (jakoś nigdy tego nie potrzebowałem), możliwe, że siedzi w zakładce kontrolery. Pewnym i 100% sposobem byłoby usunięcie profilu co wiąże się wiadomo z czym lub przynajmniej spróbować usunąć plik z ustawieniami kontrolerów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.