Jump to content

Vive la France!


WooQash

Recommended Posts

3 hours ago, brodatty said:

 

Przy takiej akcji jak zmiana silnika gry, a więc i mnóstwo poprawek w grafice, modelach - gruba zmiana - to już chyba jednak powinno być wydanie kolejnej wersji gry.

Nie odgrzewa się kilka razy tego samego kotleta ;)

 

Pozdrawiam.

Nie zgodzę się z Tobą! SCS Software na 100% nie zamierza wydawać następnej wersji gry. Jeśli nawet chcieliby to zrobić, to wyjaśnij mi, czym różniłaby się od obecnej? Dajmy na to, wprowadziliby w ets3 Renault Range T i każdy musiałby to kupować i tworzyć zupełnie nowy profil, aby przejechać się nowym pojazdem!?!?!? Głupota kolego! A co do silnika samej gry, to możemy zauważyć, że wraz z wyjściem ATS'a oraz Skandynawii ( wcześniej) zmienił się!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rudy (PL) said:

I powiedz mi co byś chciał mieć w tym ets3  będzie to samo co w 2 tylko że inna grafika Pomyśl kolego

 

Na pewno z powodu zmiany silnika nie chciał bym żeby ETS3 się inaczej nazywał. Jak będzie jedynie inna grafika to się zawiodę. Jak wychodzi kontynuacja jakiejś gry to jest pełno nowych rzeczy. Tak jak np. w ETS była inna mapa, w ETS2 jest inna mapa, to chociaż liczę że będzie jeszcze bardziej rozbudowana mapa. Ale to się dowiem za parę lat, więc nie chcę nic sobie wymyślać.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Ale jak na razie się nie zanosi na ETS 3, bo za pewne niczym by się tam za bardzo nie różnił od ETS 2. Ale to tylko moje zdanie, i nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.