Jump to content

Brak części logów z gry


ElectroMusic!

Recommended Posts

Wersja modyfikacji: 0.2.0.7.2 Alpha
Używany kontroler: Nie dotyczy.
Informacje o błędzie:
Chcąc zreportować z dzisiejszej jazdy pewnego gracza musiałem zajrzeć do logów w celu identyfikacji ID do profilu kierowcy.
Szukając jego nicku, zauważyłem, że część logów po prostu nie ma.
Ostatni log z pliku log_spawning_18_02_2016 jest z godziny 04:56:24 - choć nie jestem pewny czy to w ogóle jest godzina
Natomiast w pliku z czatem: chat_18_02_2016 są wszystkie treści z godziny, w której zdarzenie miało miejsce
 
Według pliku chat_18_02_2016.log potrzebowałem logów z godziny około:  "[06:03:36] ✅ ElectroMusic (1255): report.."
 
Chciałem zreportować gracza o nicku: Serhat Urasli (958)
 
linki do plików:
log_spawning_18_02_2016.log
client_18_02_2016.log
chat_18_02_2016.log
 
Pytanie, gdzie podziała się reszta zapisów z pliku log_spawning_18_02_2016.log z godziny 06:03? Hmm... ktoś mi wytłumaczy?
Miejsca na dysku mam sporo.

 

ps. 04:56, 06:03 to jest godzina. Komputer jest odłączany od zasilana gdy jest nieużywany i po podłączeniu zasilania zegar liczy od 00:00 i zapomniałem go zaktualizować 
 
Jak odtworzyć błąd: Hmm nie wiem.
Screenshoty/filmy: ---

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

On 18.02.2016 at 10:05 PM, ElectroMusic! said:

Komputer jest odłączany od zasilana gdy jest nieużywany i po podłączeniu zasilania zegar liczy od 00:00 i zapomniałem go zaktualizować 

To może świadczyć o rozładowanej baterii CR2032, Taką baterię można łatwo uzyskać w sklepie. W zależności od płyty głównej konieczne jest tymczasowe wyjęcie karty graficznej.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

On 1.03.2016 at 1:55 PM, Titanic4 said:

To może świadczyć o rozładowanej baterii CR2032, Taką baterię można łatwo uzyskać w sklepie. W zależności od płyty głównej konieczne jest tymczasowe wyjęcie karty graficznej.

 

Bateria wymieniona. Konieczne było wyjęcie karty graficznej, aby dobrać się do baterii. Dzięki śliczne, teraz mam spokój z godziną. ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.