Jump to content

ATS Usuwanie naczepy po oddaniu


Pytajnik [PL]

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: ATS Usuwanie własnej naczepy po oddaniu.

  • Opis Sugestii: W ATS są dodane nietypowe miejsca do oddawania ładunku np. roboty drogowe czy stacja paliw. W tych miejscach nie ma stref bezkolizyjnych i po oddaniu naczepy u innych graczy ona znika, ale u mnie ona jest. Jeżeli inny gracz parkuje swoją w tym samym miejscu, to moja oddana naczepa zaczyna latać. Czy można tak zrobić, aby moja naczepa po oddaniu znikała nie tylko u innych, ale również u mnie?

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:

Link to comment
Share on other sites

To się dzieje w każdej firmie, niezależnie czy jest strefa bezkolizyjna czy jej nie ma.

Nie wiem czy dobrze się rozumiemy. W strefach bezkolizyjnych naczepy mają wyłączone kolizje. Jeżeli ja oddam naczepę to u innych graczy ona znika, a u mnie nadal jest. Ponieważ kolizje są wyłączone, inni mogą parkować na tej mojej naczepie (której oni już nie widzą, bo u nich zostaje ona usunięta) i nic się nie dzieje. Pewien problem (w zasadzie wizualny, chyba że będę stał blisko niej, to mój ciągnik może oberwać) powstaje, gdy oddaje się naczepę w miejscu w którym nie ma strefy bezkolizyjnej. Ja oddaje naczepę, u innych graczy ona znika, u mnie nadal jest. Gdy inny gracz wjeżdża w miejsce gdzie stoi moja zdana naczepa (u niego już niewidoczna), u mnie zostaje ona uderzona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.