Jump to content
  • 0

Windows 7 niezgodna wersja pliku


KiLl3r258

Question

Witam i proszę o pomoc. Niedawno zainstalowałem ETS 2 MP i po włączeniu gry wyskakuje mi to:

 

Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze, jaka wersja programu jest potrzebna (86x - 32 bitowa czy 64x - 64 bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawcą oprogramowania.

 

Próbowałem odinstalowywać i instalować i cały czas to samo. Miałem też w wakacje zmieniany dysk twardy.(jeśli to coś da) Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję i szerokiej drogi

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W Twoim przypadku konieczne jest zaktualizowania systemu do 64-bitowej architektury. Żadne odinstalowywanie czy ponowne instalowanie Multiplayera nic tutaj nie da.

Multiplayer do ETS2 jak i do ATS od wczoraj, czyli od wersji 0.2.0.6 jest tylko dla 64-bitowych wersji systemu oraz 64-bitowych wersji tychże gier.

 

Dla ETS2 wsparcie 32-bitowej wersji zostało zakończone (od momentu wydania pierwszej wersji Multiplayer'a do wersji 0.2.0.5.2) i wersja 32-bitowa nie będzie już wydawana.

 

Mając 32-bitowego Windows'a 7 możesz ZA DARMO zaktualizować system z wersji 32-bitowej do 64-bitowej. Warunkiem jest zaopatrzenie się lub pobranie obrazu systemu w wersji 64-bitowej. Polecam sobie przeczytać ten wątek oraz ten, a na pewno znajdziesz odpowiedź na pytania jak zaktualizować system.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.