Jump to content

Consola


Duczo

Recommended Posts

Witam , szukałem na forum informacji na temat consoli i jej pozytywów , wiem że takowy temat był na starym forum to może i tu takie coś można zamieścić

 

Niżej proszę wymieniać znane możliwości oraz opis do czego dana opcja służy 

 

(przyklad : g_minicon 1/0 - włączenie /wyłączenie  mini consoli  w grze)

 

Pozdrawiam

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

uset_g_developer 0/1    Wyłączenie/włączenie kamerki 0.

uset_g_flyspeed     Prędkość kamerki 0

 

Btw czemu consola, po co spolszczać angielski wyraz zamiast napisać po prostu konsola?

  • Upvote 1

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

g_police 0/1 - Wyłączenie/Włączenie mandatów (za czerwone światła oraz za prędkość).

g_trans 0/1 - Automatyczna/Manualna skrzynia biegów.

g_force_economy_reset 0/1 - Resetowanie ekonomii (do przywrócenia listy ładunków).

g_mph 0/1 - Prędkość w km/h / milach/h.

 

save - Tworzenie zapisu gry (jako osobna instancja).

exit - Wyjście do wyboru profilu.

quit - Wyjście z gry.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z konsolą. Nie działa mi. W configu zmieniłem z g_console "0" na g_console "1". I wciąż nie działa. Tylda działa bo sprawdzałem. Próbowałem również sposobu: g_minicon, lecz to też nie działa. A kamera "0" działa bez problemu. Wie ktoś jak to naprawić?

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z konsolą. Nie działa mi. W configu zmieniłem z g_console "0" na g_console "1". I wciąż nie działa. Tylda działa bo sprawdzałem. Próbowałem również sposobu: g_minicon, lecz to też nie działa. A kamera "0" działa bez problemu. Wie ktoś jak to naprawić?

W konfigu oprócz g_console na 1, trzeba jeszcze zmienić uset_g_developer czy tam g_developer na 1.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.