Jump to content

Ban za nic o.0


Loger1234

Recommended Posts

Witam.Z góry przepraszam za ten temat,oraz że napisałem go w tym miejscu,ale jestem zirytowany.Wczoraj dostałem bana na 2 dni,za "blokowanie". Właśnie to jest najgorsze,napisałem odwołanie dostałem decyzje odmowną,ale dlaczego?Otóż podesłali mi film w którym blokuje,mogę pogratulować adminowi,ponieważ,przełączył na moją kamerę kiedy chciałem ominąć blokera na drodze,który ruszył kiedy starałem się go ominąć,co idzie za tym że zacząłem pisać na czacie, że dostaje reporta.I w tym momencie kiedy się zatrzymałem na filmiku przeskakuje admin,widzi że blokuje i się nie ruszam,ja dostaje bana a tamten symulant czy nie wiem jak mogę go nazwać jedzie sobie dalej... Żenada. Nie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że tego nie nagrałeś miał byś dowód. Po pierwsze możesz pisać jeszcze raz odwołanie ale czy to coś da nwm . Po drugie napisz do Vodkii może on coś zdoła. A jeżeli nic nie zdołasz to musisz z tym banem poczekać. 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,miałem wyjechać poza drogęm uszkodzić ładunek,pozbyć się wynagrodzenia w kasie i expie,Chciałem go ominąć tyle,że on zaczął jechać,dlatego tak wyglądało,szkoda,że stream odpaliłem dopiero po grze w ETS2,następnym razem będę widział,że admini banują za to co widzą a nie co się wydarzyło.Będę nagrywał każdą minute mojej gry,chociaż miało byj uż mi miejsca na dysku zabraknąć,tylko po to żeby udowodnić,że admin się myli...

Link to comment
Share on other sites

No cóż, gdyby administratorzy mieli wierzyć wszystkim na słowo to banów w ogóle nie było. Materiał jaki jest każdy widzi i szczerze ciężko uwierzyć mi, że to nie jest blokowanie jeżeli przed Tobą nikt nie stoi, a Ty stoisz w pół na poboczu i w pół na drodze (głównie naczepa), gdzie sam ciągnik jest obrócony o 45st. od kierunku jazdy, gdzie naczepa stoi na drodze względnie prosto. Poboczem chciałeś go omijać skoro nikt Ci drogi nie blokował na materiale administracji? Mogło być tak, że koleś Cię blokował, a Ty w zemście zrobiłeś to samo tylko w nieodpowiednim momencie.

 

Grzesiek, wystarczy odwiedzić profil ETS2MP autora tematu.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No cóż, gdyby administratorzy mieli wierzyć wszystkim na słowo to banów w ogóle nie było. Materiał jaki jest każdy widzi i szczerze ciężko uwierzyć mi, że to nie jest blokowanie jeżeli przed Tobą nikt nie stoi, a Ty stoisz w pół na poboczu i w pół na drodze (głównie naczepa), gdzie sam ciągnik jest obrócony o 45st. od kierunku jazdy, gdzie naczepa stoi na drodze względnie prosto. Poboczem chciałeś go omijać skoro nikt Ci drogi nie blokował na materiale administracji? Mogło być tak, że koleś Cię blokował, a Ty w zemście zrobiłeś to samo tylko w nieodpowiednim momencie.

Grzesiek, wystarczy odwiedzić profil ETS2MP autora tematu.

Dzięki wielkie, o tym nie wiedziałem :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ban za słownictwo jak najbardziej, ale na 2 dni ? Co do tego skrętu maszyny,prowadzę z kamery kokpitu,gdy robiłem luk żeby go ominąć,on w tym czasie ruszył,wyglądało tak jak bym mu tarasował drogę,a zatrzymałem się tylko po to żeby napisać ów zdanie na czacie.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak to po co pisać na czacie takie zdania i blokować? Zgadzam się w 100 % z WooQashem że to jest blokowanie zresztą widać to na filmie, a jeśli nie mogłeś się ruszyć lub widzisz ze blokuje komuś drogę to jest takie coś jak F7 + Enter i po problemie. Myślę, że jeśli napisałeś apelacje od bana i została ona odrzucona, czas się z tym pogodzić bo nie jest to ban za nic jak napisałeś.

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowy co widać po ilości postów i zastanawia mnie jedna rzecz. Raportowałem gracza SovietDog, jeszcze w ten sam dzień mój raport został zaakceptowany ale gdy wszedłem na jego profil na liście banów miał tylko jednego wcześniejszego i wygląda jakby uszło mu na sucho moje raportowanie. Przepraszam autora za podpięcie się do jego tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się podepnę to tematu autora, ale mam to samo co gracz wyżej..

 

Napisałem raporta na pewnego typka, który władował mi się w ciężarówkę, raport został zaakceptowany, ale co z tego jak gościu nie dostał bana?

Link to comment
Share on other sites

Nic się nie dzieje,wy widzicie co innego,nie macie powodów żeby mi wierzyć,ale może a osoba za mną o ile jechała od razu,powinna widzieć zajście,a żeby się nie denerwować,kłócić: Prawo wymaga żeby nie uciekać z miejsca wypadku dlatego,zatrzymałem się chciałem wyjść pogadać,dogadać się ale dostałem bana :P Peace. Pozdro dla wszystkich kierowców.Szerokości 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.