Jump to content

Problem z tabletem


Grzesiek2402

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Od 2 dni posiadam 2 tablety Lark z Windowsem 8.1 i dziś z jednym z nich zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Otóż w jednym z nich nie mogłem zainstalować aplikacji ze sklepu Microsofta. Próbowałem zdziałać z tym co tylko się dało: wyłączałem zapory, szukałem czegokolwiek w opcjach, resetowałem konto, resetowałem tablet i nic. Więc pomyślałem żeby przywrócić go do ust. fabrycznych. Ale co ciekawe nie można przywrócić systemu, ponieważ wywala błąd "wystąpił problem podczas resetowania ustawień komputera". Z ciekawości sprawdziłem też czy taki błąd wyskakuje na drugim sprzęcie i co? Nic z tych rzeczy. Pięknie ładnie przywraca mi się do ust. producenta tak jak być powinno. Co może być nie tak z tym drugim? Dodam jeszcze, że tabletowi z "felernym systemem" podczas ładowania coś odwala (wyłącza się pulpit i przenosi się do aplikacji, samoczynnie uruchamiają się apki, itp.) Jakieś pomysły, bo ja już nie mam na to sił? :(

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.