Jump to content
  • 0

KIERA DO ETS'a


axoNovic

Question

Siemanko!

 

Chciałbym się poradzić, bo sam mam pierwszy raz styczność z kupnem kierownicy. Mam budżet 150-200 zł i chciałbym kierownice do swobodnej jazdy w ETS'ie ale i też w grach typu nfs. Jeżeli możecie jeszcze krótko napisać jej takie kluczowe zalety i wady To bym był bardzo wdzięczny. Za wszystkie propozycje z góry dziena :D

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przy tym budżecie polecam albo poczekać dokładając 100-150zł i wyrwać dobrą i polecaną DFGT, albo kupić jakąś najtańszą kierownicę ze sklepu, które po za ułożeniem przycisków i wyglądem sporo się nie różnią, gdyż wszystkie mają po 180-200st obrotu (DFGT ma 900st - tak jak kierownica w grze się obraca), kilka przycisków na kole kierownicy i niektóre oferują również coś takiego jak ręczny hamulec, ale szału niestety taki towar nie robi. Jeżeli już byś się decydował to radziłbym wydać nie więcej niż 100-120zł, bo kupno takiego czegoś za ok. 200zł to gruba przesada.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tylko i wyłącznie Logitech Driving Force GT jeśli chodzi o cenę. Poczekaj i nazbieraj do ok. 300zł a w między czasie szukaj okazji bo zdarzają się nawet po 250zł w dół. ;)

DFGT nadaje się chyba do każdej gry.

Plusy są takie, że ustawiasz promień skrętu według uznania oraz siłę centrowania do środka oraz siłę skrętu.

Minus jest taki, że jeśli masz cienkie ściany w domu/bloku to gdy domownicy wszyscy śpią to możesz ich pobudzić, ponieważ przy skrętach, kierownica wydaje dość głośne dźwięki. ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.