Jump to content
  • 0

ETS2MP na innym urządzeniu


Minto107

Question

Witam! Ostatnio chcialiśmy zagrać z kolegą na jego komputerze w ETS2MP. Dostał on bana na mca i postanowiłem mu się zalogować w kliencie MP na moje konto ale wyskakiwał komunikat o niepoprawnym emailu lub haśle.(Steama nie przelogowałem, to może być winowajca?) Potem spróbowałem już u siebie używając tego samego maila i hasła i wszystko było ok.

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To jest oczywiste że musisz na swoje konto steam się przelogować. Twoje konto steam jest przypisane do twojego konta ETS2MP, a jego konto steam do jego konta ETS2MP/

Warto wiedzieć ;)

 

Nie radzę udostępniać kont osobom, które mają bana. Administracja od czasu do czasu weryfikuje adresy IP i możesz zablokować swoje konto do czasu bana kolegi.

Kolega miał bana jeszcze na tydzień więc wielka bieda by mi się nie stała ;) i to nie było jako udostępnianie tylko sam chciałem zagrać na "mocniejszym" sprzęcie i G29ce ;) ale wtedy nie wpadłem na pomysł by przelogować się na moje konto Steam

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

  • 0

^ Pamiętaj że teraz to tylko jeden ban i tylko do końca tygodnia, ale administracja już by na Ciebie inaczej patrzyła i gdyby Twój kolega dostał perma to prawdopodobnie Twoje konto też by skończyło z permem. I wtedy już by nie było wymówek.

 

 

edit. 27-12-2015

Przenoszę do rozwiązanych.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.