Jump to content

"wystrzeliwanie" graczy w powietrze...


zdrastfujtie

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie :) 

Jest to mój pierwszy post, także jeśli w złym dziale to przepraszam.

 

Mianowicie mam pewien problem... a chodzi dokładnie (jak nazwa tematu wskazuje) na no właśnie... wjeżdżanie w ciężarówkę innego gracza. Ostatnio często mnie spotyka to iż np. stoje w korku, za mną stoi jakiś niecierpliwy gracz, podjeżdża tak by dotykać swoim ciągnikiem moją naczepę i zaczyna mnie najzwyczajniej w świecie pchać... To wygląda tak, jakby mnie przed nim wgl nie było, on normalnie zaczyna jechać, z tym że moja ciężarówka zachowuje się tak jakby pchał ją jakiś taran i przeważnie kończy się to wystrzeleniem mojej ciężarówki w powietrze, tak jakbym uległ wypadkowi... Ja wraz z ładunkiem jestem uszkodzony a sprawca normalnie jak gdyby nic jedzie dalej i często też innym graczą tak robi.

 

Także moje pytanie brzmi o co tutaj chodzi? Czy ktoś jeszcze spotkał sięz tym?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale czasem może zdarzyć się sytuacja w której osoba nie widzi twojej naczepy. Zdarzyło się tak u nas w firmie to już wielokrotnie. Rozwiązaniem tego problemu jest aby nie wczytywać save z inną naczepą kiedy jesteś akutalnie podczepiony.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Ale czasem może zdarzyć się sytuacja w której osoba nie widzi twojej naczepy. Zdarzyło się tak u nas w firmie to już wielokrotnie. Rozwiązaniem tego problemu jest aby nie wczytywać save z inną naczepą kiedy jesteś akutalnie podczepiony.

Nie ma takiej opcji z niewidzialną przyczepa, ja zawsze jak gram to ładunek dostarczam i zapisuje jak jestem na parkingu bez niczego. Myślę że tak jak napisał kolega Plota to chyba jest jakiś mod... No cóż, dzięki za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

ja z mojego doswiadczenia wiem ze ludzie ktorzy maja problem z czestymi crashami gry maja tak ze po crashu gdy wczytuja sie do gry reszta graczy nie widzi ich naczepy ( zazwyczaj problem jest z naczepami cargo). Czesto dotyczy to tez ludzi z mobilnym netem :/ I wtedy gracz za nami mysli ze ma jeszcze troche miejsca i podjezdza nieswiadomy tego ze jest w polowie naszej nczepy :) a reszta juz znacie :P

Link to comment
Share on other sites

Widocznie mało jeszcze widziałeś , tu chodzi o to że czasem jak się wczytujesz do gry na nowo , to Ty widzisz przyczepę ale inni kierowcy mogą już jej za tobą nie widzieć  !

i tu  powstaje to dziwne zjawisko

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Widocznie mało jeszcze widziałeś , tu chodzi o to że czasem jak się wczytujesz do gry na nowo , to Ty widzisz przyczepę ale inni kierowcy mogą już jej za tobą nie widzieć  !

i tu  powstaje to dziwne zjawisko

 

Albo nawet jak posiadasz stary ładunek niewykonany przed aktualizacją z WinterModem to również się tworzą różne kalamacje.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, aby był to jakiś mod. Miałem dokładnie tak samo wczoraj (lub przedwczoraj) na trasie, jadąc z jednym z administratorów multiplayera. Jechałem pierwszy i czasami podjeżdżał bardzo blisko za mną i po prostu mnie pchał... u mnie od razu po 100% uszkodzeń na naczepie i ciągniku. U niego nie było tego widać. Serwer EU2.

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, aby był to jakiś mod. Miałem dokładnie tak samo wczoraj (lub przedwczoraj) na trasie, jadąc z jednym z administratorów multiplayera. Jechałem pierwszy i czasami podjeżdżał bardzo blisko za mną i po prostu mnie pchał... u mnie od razu po 100% uszkodzeń na naczepie i ciągniku. U niego nie było tego widać. Serwer EU2.

 

Nie wiadomo co to było...

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.