Jump to content

Mistrzowie parkowania


[RT] Trybcio86

Recommended Posts

Chcialbym sie zapytac czy isnieje jakas mozliwosc karania graczy za nieumiejetnosc parkowania i utrudnianie parkowania innym w spedycjach ? Wiele razy napotkalem na sytuacje ze "mistrzowie parkowania" balansuja po miedzy strefa no colision a colision manewrujac bez sensu, prostujac zestawy wyjezdzaja na ulice blokujac droge lub zaslaniaja widok w lusterkach swoimi dziwnymi manewrami. Czasem na zaparkowanie w spedycji mozna stracic duzo czasu przez takiego "mistrza" a gdy jest ich wysyp to mamy niezly argagamedon :) Dziekuje za uwage

Link to comment
Share on other sites

zastawienie wjazdu to malu pikus bo wiesz co z takim delikwentem zrobic :) natomiast mistrz parkowania porusza sie niedzy tymi strefami nieudolnie prostujac zestaw ktory i tak koniec koncow jedzie nie w to miejsce gdzie mial zaparkowac... po kilku chwilach cierpliwego czekania az zrobi ci kawalek miejsca zebys sie przedarl, odechciewa sie kontynulowac dalszej gry bo jeszcze czeka cie wyjzad z tej spedycji a ten dalej manewruje... jak juz zaparkuje to jeszcze potrafi sobie isc na afka na kilka minut i zostawic tracka w miejscu w ktorym oddal naczepe tak ze ty w lusteku nic nie widzisz bo ten tam stoi... mniej nerwow trace jak ktos mnie ramuje czy wyskoczy na czolowke bo to jest szybkie bach i koniec :) moze powinno sie za nieumiejetnosc parkowania dostawac jakies warny i bany ( po uzbieraniu np 2 warnow ban) bo to jest utrudnianie gry innym. 

Link to comment
Share on other sites

 Nie bede oddawal ladunku w singli bo dostane spoznienie i nic nie zarobie :/ dalej masz jakies blyskotliwe mysli ? Poza tym ja mam kombinowac zeby oddac ladunek bo jeden z drugim sie parkowac nie nauczyli i maja cierpiec wszyscy bo oni sie ucza... brak slow

Link to comment
Share on other sites

Twój wybór. Możesz nie przechodzić na signle playera i „cierpieć”, albo tak jak mówi elot, parkować na chama. Możesz też nauczyć się cierpliwości i poczekać 5 minut aż się trochę przerzedzi. Jeden albo dwóch kursantów nie powinno stanowić przeszkody przy parkowaniu dla takiego mistrza kierownicy jakim jesteś. Szczególnie, że na spedycjach jest strefa bez kolizji, a punkty rozładunków są charakterystycznie oznaczone. Jeżeli nie widać białego prostokąta, to zazwyczaj z tyłu są drzwi rozładunkowe, jakaś lampa, rampa.  Nie wiem czemu uważasz, że cierpią wszyscy. Niektórzy po prostu nauczyli się radzić w takich wypadkach, na przykład posiadają choć trochę empatii i rozumieją, że nie każdy jest mistrzem w każdej rzeczy, którą robi, albo ma podrzędny kontroler. Niektórzy sobie z tym nie radzą i wolą innych wyzywać innych od lemingów wyłącznie na podstawie tego jak parkują, smutne jest to, że w żaden sposób im, ani innym to nie pomaga. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jaki jest problem sie nuczyc parkowac w singlu? ja gdy pierwszy raz oddawalem ladunek i zobaczylem ze nie ma auto parkowania porzucilem ladunek i trenowalem w singlu cofanie i oddawanie ladunku. Mozna? mozna ! tylko trzeba chciec i nie namawiac i przekonywac innych ze sie nie da albo nie warto :) Cierpliwosc mam ale po kilku minutach stania przed spedycja bo ktos balansuje miedzu strafami powoduje to ze moge dostac bana za blokowanie bo nie chce wpychac sie na chama i ryzykowac ze wyjedzie z no colision i wystrzeli nas w powietrze...Punkt rozladunku jest oznaczony ale nie raz w tym samym punkcjie parkuje kilka osob i po oddaniu ladunku tam zostaja i nie widac nic. Pol biedy zeby stali tam 1-2 min ale staja az nie dostana kicka czasem... i teraz jeszcze mi jakis typ powie ze mi empati brakuje... 

Link to comment
Share on other sites

Nie wszystkie dzieci i inne gimbusy muszą uważać akurat ciebie za wzór do naśladowania.

 

Przypomnij sobie jak wielka jest społeczność tej gry, oraz fakt że każdy człowiek jest inny, każdy myśli inaczej, każdy ma inne pomysły, zachowania metody, tok rozumowania, a gdy to zbierzesz do kupy to może wreszcie zrozumieć że jakiego absurdalnego argumentu byś nie napisał czy innego przykładu jaki to jesteś idealny to ludzi nie zmienisz.

 

Zapamiętaj to sobie i daruj wprowadzanie rewolucji na siłę.

Link to comment
Share on other sites

Elot daruj sobie takie przemowy co i nie prowokuj ? Ja nie robie zadnej rewolucji tylko zapytuje czy jest mozliwosc zmiany tej sytuacji... Dla mnie to jest uciazliwe i staram sie to zrozumiec ze ktos czegos nie potrafi ale tez cos zmienic jesli moge cos w tej sprwie zrobic. Nauczyc parkowac sie mozna i zajmuje to nie wiecej niz to by przekonywac innych to tego by nauczyli sie kombinowac i wciskac na chama w takich sytuacjach... 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie robie zadnej rewolucji tylko zapytuje czy jest mozliwosc zmiany tej sytuacji...

Odpowiedzieli ci prawie od razu a ty nadal ciągniesz ten temat...

 

Nauczyc parkowac sie mozna i zajmuje to nie wiecej niz to by przekonywac innych to tego by nauczyli sie kombinowac i wciskac na chama w takich sytuacjach... 

To skoro tak bardzo nie umiesz sobie poradzić z tym że nie jestem sam na drodze to wykaż inicjatywę i zorganizuj lekcje parkowania?

Link to comment
Share on other sites

A jaki masz problem, żeby poczekać 5 do 10 minut? Chyba jednak brakuje Ci empatii skoro nie potrafisz zrozumieć, że w związku z przepełnieniem serwerów ktoś może nie chce przełączać się na signle player, gdyż na przykład jedzie z kolegą. Nikt tu nie mówi o tym, że się nie da, albo nie można. Wręcz przeciwnie. Ty chcesz banować ludzi, za to, że się uczą. Skoro nie potrafisz przeczekać kilku minut, bo ktoś ma problemy z parkowaniem to chyba jednak świadczy o tym, że tej cierpliwości nie posiadasz. Nie chcesz ryzykować, że wyrzuci Cię w kosmos? Wjedź na chwilę na parking, zrób autosave i spróbuj wjechać na parking. Kicka za to nie dostaniesz a tym bardziej bana. Wjazdy, których ludzie używają jako dodatkowej pomocy przy parkowaniu są zazwyczaj dosyć szerokie, punkty rozładunku w tych "węższych" spedycjach są zazwyczaj oddalone od wjazdu. To, że parkuje kilka osób dalej nie zmienia faktu, że poza prostokątem koloru białego, są drzwi rozładunkowe, rampy, lampy itp. Co z tego, że chcesz to zmienić, skoro mówisz wprost: „za nieumiejetnosc parkowania dostawac jakies warny i bany”. Banowanie, za uczenie się parkowania, to jest co najmniej kuriozalna sugestia. Mało tego, robią to w miejscu, gdzie kolizje nie obowiązują! Za to, że nie widzisz białego prostokąta chcesz banować ludzi, mimo, iż jest milion innych punktów odniesienia. 

Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma tyle doświadczenia jazdy ciężarówka z naczepą. Może i masz rację, ludzie mogliby poćwiczyć na singlu, ale po co, skoro mogą to robić również na multi w nieco trudniejszych warunkach moim zdaniem. Poza tym nie widzę tutaj innych osób, którym by nie pasowało to, że osoba przed nim parkuje 10 minut.

Mówisz, że nie chcesz blokować wyjazdu ze spedycji? Faktycznie, spedycje w tej grze są naprawdę małe... No dobra, może jest kilka mniejszych, np. niektóre Norrfoody no ale bez przesady!

Moim skromnym zdaniem prowadzenie dalej tej dyskusji prowadzi donikąd.

Link to comment
Share on other sites

 ale po co, skoro mogą to robić również na multi w nieco trudniejszych warunkach moim zdaniem. 

 

ten argument mnie powalil... idac tym tokiem myslenia nie ma sensu trenowac czegokolwiek najlepiej od razu hop na gleboka wode sie rzucac. Serio z takimi pogladami ciezko polemizowac bo od razu obniza sie IQ i cieknie strozka sliny po czym czlowiek zamienia sie w warzywo. 

Link to comment
Share on other sites

A ty łaskawie skończ ciągnąć ten denny temat bo od początku był skazany na powodzenie.

 

"Jestem trybcio, jestem nie empatyczny i chce się pozbyć wszystkich dookoła, ale napisze na forum posta i rozsieję gównoburze bo z góry wiem że wszyscy mają zdanie inne ode mnie ale mam to gdzieś będę to ciągnął i ciągnął..."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.