Jump to content

Shifter Logitecha kompatybilny z pc i ets?


Banasiu

Recommended Posts

Shifter nie ma wtyczki USB tylko znaną wtyczkę z kierownic Logitecha (a'la RS323), więc podłączenie jej prosto do komputera jest dość problematyczne bez zastosowania specjalnych przejściówek o ile takie istnieją (nie wiem czy przejściówka dla shifterów z G25/G27 jest kompatybilna z tym shifterem).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam za double post.
Nie wiem czy coś źle zrobiłem czy co ale manual nie działał, trzeba mieć kierownicę ze sprzęgłem. Jedynym wyjściem byłoby kupienie pedałów od g25/27 i kolejny adapter. 
Lewarek jest już zapakowany do odesłania, adaptera nie mogę oddać, może kiedyś się przyda albo coś i będę polował na g27.

Link to comment
Share on other sites

Ponoć w wersji 1.22 gry będzie możliwość korzystania z manualnej skrzyni bez sprzęgła jeśli jej oś nie jest przypisana. Po wydaniu nowej wersji deweloperzy ETS 2 MP muszą dostosować moda pod nową wersję, co trwa trochę czasu. W tym czasie graj na sekwencyjnym trybie skrzyni na samej kierownicy.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Ponoć w wersji 1.22 gry będzie możliwość korzystania z manualnej skrzyni bez sprzęgła jeśli jej oś nie jest przypisana. Po wydaniu nowej wersji deweloperzy ETS 2 MP muszą dostosować moda pod nową wersję, co trwa trochę czasu. W tym czasie graj na sekwencyjnym trybie skrzyni na samej kierownicy.

 

Jak wynika z changelog'a na blogu:

 

CODE

When clutch axis is not assigned for H-Shifter transmission, truck will handle clutch itself (much like sequential transmission).

tak będzie, więc na Twoim miejscu banas921 wstrzymałbym się z odesłaniem czegokolwiek.

 

Spróbuj pobrać betę 1.22 i sprawdzić lub ostatecznie poczekaj do wydania stabilnej wersji jeżeli czas zwrotu produktu na to pozwala.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Pograłem dosłownie 5 min bez kierownicy nawet na samej klawiaturze + shifter. Jeździ się z tym bajerancko, w grze automatyczne sprzęgło działa idealnie, zmienia biegi w normalnym tępie, nie gubi się. Jak wrócę w nocy z pracy to podłącze kierę i nagram może jakiś filmik. Fajne w tym shifterze jest to. Że na pozycji neutralny wduszamy drążek to zmienia na górną/dolną skrzynie i nie trzeba będzie używać drążku z dfgt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.