Jump to content

Problem ze sterownikami


apostou!

Recommended Posts

Witam !

 

Opis problemu:

 

... w pewnym sensie dotyczy również ETS2.

 

No więc, w sobotę (21.11) zaktualizowałem sterowniki mojej karty graficznej do wersji 359.00 i od tego czasu zaczął się problem...

Wtedy jeszcze miałem wgrany windows 8.1.

Gdzieś podczas próby włączenia GTA V wyskoczył mi błąd, iż nie posiadam DirectX - no to jazda. Starałem się go odnaleźć/ściągnąć/zaktualizować - nie było takiej możliwości.

W związku z czym wpadłem na pomysł by zaktualizować system, jak pomyślałem tak zrobiłem. Standardowo podczas wgrywania został zainstalowany sterownik GeForce Game Ready Driver for Windows 10 z wersją 353.50.

Gra włącza się jeden raz, po czym po 10 min wyłącza się i już nie ma możliwości zagrać ponownie (chyba, że reset..)

 

Zaktualizowałem więc sterownik do feralnej wersji 359.00. Włączam ETS -słyszę, że działa lecz mam czarny ekran i wyskakuje taki błąd po czym już nic nie mogę zrobić.

 

http://scr.hu/8b98/7c4ud

 

 

Szukam pomocy, desperacko. Przepraszam, że tak chaotycznie, jeśli zajdzie taka potrzeba postaram się to poprawić i napisać jaśniej. Walczę już z tym kolejny dzień, nie wiem być może ktoś już miał taki problem i dał radę. Jestem w stanie udostępnić pulpit, pomoże każda wskazówka, nie mam już pomysłów..

 

Antywirus aktualny, komputer regularnie skanowany. Defragmentacja dysku (jeśli jest potrzebna) również przeprowadzana regularnie. Oczywiście instalowałem starsze wersje sterownika - niestety brak widocznych efektów.

 

Posiadany sprzęt

 

laptop              lenovo y50-70

karta graf.       ge force gtx 860m

procesor         intel i7 4710HQ

pamięć ram    16 GB

system            windows 10 home

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.