Jump to content

DAF XF Euro 6 sound


sepeta

Recommended Posts

cofnij wersję gry, wyciągnij dźwięki, rób z tego moda i zaktualizuj grę :D

No niby proste jak się mówi. ;)

Cofnąć wersje proste, ale wyciągnąć dźwięki i zrobić z tego mod ? Dla mnie czarna magia ;D Wiesz jak to powiedz albo daj jakiś film czy adres w którym jest poradnik itp

Dobra dźwięki załatwiłem :D A jak zrobić z nich moda?

Edytuj swoje posty // Wexu

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mapę to jeżeli mam jej pliki w folderze base to pakuje folder base ze zmienioną nazwą + końcówka .scs

 

Jeśli 2 foldery def i base to pakuje je razem.

 

Nie wiem gdzie znalazłeś te dźwięki ale możesz spróbować stare zamienić z obecnymi i ten folder def/base z podmienionymi spakować jako mod i powinno działać.

 

Polecam zrobienie sobie kopii zapasowych.

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie jestem w pracy ale jak wroce do domu to spróbuje cos wymyślić ;)

Powiem że wszystko działa tylko brak mi 5 dzwięków silnika po tym jak odejmie się gazu na biegu musze poszukac cos w necie i mod gotowy xD

Edytuj swoje posty // Wexu

Link to comment
Share on other sites

Temat można zamykać dzięki za porady. Mod udany jak ktoś ma dosyć obecnych dźwięków DAF XF EURO 6 to daje link...

 

http://sharemods.com/tt8op4rs1zl9/DAF_XF_Euro6_Sound_Stock_V.1_by_Sepeta.scs.html

Zamykam.

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.