Jump to content

Halloween DLC Zaktualizowane.


Mafiozo[PL]

Recommended Posts

Pozdrowienia kierowców !

 

ets2_dlc_helloween_toys_002.jpg

 

Halloween zbliża , a my dalej z naszym occassional zwyczaju wstrzykiwanie starszych DLCs o nowe treści . Tym razem , nasz pakiet Halloween Malowanie Praca otrzymała dwa nowe straszne rzeczy dekoracji do Twojego wnętrza jako bonus : Pumpkin Bobblehead i wiszące Zła Bat.

 

ets2_dlc_helloween_toys_001.jpg

 

Uwaga : nowe wyposażenie wnętrz są dostępne tylko wtedy, gdy zainstalowano już także DLC Kabina akcesoria aktywujący punkty hak -up.

 

Przetłumaczone z google, żeby ktoś mi nie mówił że kopiuje z innego źródła.

 

LINK Official SCS: http://blog.scssoft.com/2015/10/halloween-dlc-revisited.html

 

Pozdrowienia Reevolx!.

  • Upvote 1

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Choć mam DLC Halloween paintjob, wygląda świetnie ;)

 

A gościu o nicku Akula obraża i pisze negatywnie posty.. Chory ten dzieciak...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam już od dawna te DLC lecz jeszcze mi się nie zaktualizowało, ponieważ nic nowego nie widziałem kiedy odwiedziłem mechanika, chyba że ma to związek z tym, że odpalałem na MP, ale nie wydaje mi się.

ja na mp grałem z tym wiec musisz sprawdzić powinno zaktualizować do 1.21.1.2s, i mechanika sprawdź ale na singlu najlepiej to odpal.

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.