Jump to content
  • 0

Początkujący w ETS2 MP


Buya

Question

Witam, dziś zainstalowałem ETS2 MP, i moje pytanie brzmi jak konkretnie połaczyć się z Multiplayerem? bo jak narazie to łączy mi się z Single Player, Czy  mógł by ktoś opisać w kilku krokach co zrobić? z góry dziękuje !

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Buya najlepiej jak byś wszedł na TS3 oficjalny i nap mnie złapał na TS nick: Lenii

 

Ale tak w skrócie:

1. instalujesz ETS2

2. upewniasz się czy dobra wersja klikając w steam PPM na ETS2 -> właściwości -> zakładka beta: temporary 1.15.1

3. Tworzysz konto na ETS2MP

4.  Ściągasz plik

5. instalujesz 

6. upewnij się że gra ETS2 jest zainstalowana w Steam tam u ciebie na kompie a w tym folderze także znajduje się folder ETS2MP

 

Po uruchomieniu gry powinieneś mieć po prawej na dole w rogu opcje logowania przechodzisz dalej aż do gry.

 

;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak owszem, loguję się i wyświetla mi się komunikat potwierdzający klikam ok ( coś tam o developerze czy coś takiego )  aktualnie ponownie pobieram ETS2 na steam.
Po Logowaniu mam tak jak by Single Player, stworzyłem nawet nowy profil i tak samo. wbiłem nawet na gre

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lenii skoro pisze na Forum to piszmy na Forum, a nie ucinajmy wątek w połowie...

 

Buya po zalogowaniu się w tym pierwszym ekranie, dalej wszystko wygląda jak na SinglePlayer do momentu jazdy. Gdy 'wyjedziesz z garażu' (czyli będziesz w świecie gry) to w górnych rogach powinieneś mieć informację o tym, że grasz na ETS2 Multiplayer oraz statusie serwera, zaś na ulicach powinni (przy serwerze Online) być widoczni inni gracze.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ok rozumiem, zaraz znów wejde tylko steam zaktualizuje ETS2 znów.  Czyli na nowym profilu muszę to wszystko robić czy mogę  na starym profilu?

Za chwileczkę napisze czy teraz wszytko Gra :)

Ok wszytko działa :) Dziękuje za wypowiedzi

Temat do zamknięcia

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Profile powinny działać bez problemu na SinglePlayer i na MultiPlayer, nie trzeba tworzyć nowego (chyba, że korzystałeś bardzo mocno z modyfikacji na SinglePlayer, ale wtedy powinna pojawić się odpowiednia informacja przy wczytywaniu save'a). Więc odpowiadając na Twoje pytanie, najprawdopodobniej nie musisz tworzyć nowego profilu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.