Jump to content

Dlaczego czekamy na zakończenie wspierania ets 2 przez SCS na dalsze rozwijania się mp..?


Kolegapl7

Recommended Posts

Witam.

Czytałem dużo razy że aby do mp prowadzić jakieś modyfikacje trzeba czekać na zakończenie wspierania przez SCS dla ets2, ponieważ będą problemy z modami po wydaniu aktualizacji.

Więc dla czg. nie można po prostu zatrzymać się na np wersji 1.21 i już tutaj wprowadzić bete? (przestać aktualizować grę do mp)

Wiem że przy większych modyfikacjach mogą wyst. problemy ze względu na słaby sprzęt u niektórych graczy itp, ale niewielkie modyfikacje jak np double trailer,  to raczej nie bd problem dla większości.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ,że jak scs wyda aktualizacje z nową ciężarówką,to gracze majacy to aktualizacje nie mogli by grać na mp,co by ograniczalo uzytkownikow mp.

Aktualnie mozesz grac na mp i singlu na tym samym save.

A tak bys musial zeby na singla wejsc albo zmieniac wersje gry ciagle albo grac na niezaktualizowanej(prawie jak pirat)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Nie da rady. Nowe trucki, dlc z mapami i inne rzeczy nie będą działały ze starą wersją gry. A jeśli chodzi o wprowadzanie czegokolwiek a później portowanie tego do nowej wersji to będzie z tym coraz więcej roboty, i w końcu może mi się nie zechcieć pisać supportu do nowej wersji.

 

A jak wygląda pisanie supportu do nowej wersji? 

  • Upvote 5

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny post gdzie ktoś się pyta o modyfikację do MP ludzie ile można pisać. Dopóki SCS nie zakończy aktualizacji to na multi nie będzie modyfikacji. 

Link to comment
Share on other sites

A Twój post co wnosi ?

Kolega zaproponował, zapytał - uzyskał jasną i konkretną odpowiedź.

Drugą rzeczą jest fakt, iż znajdujemy się w dziale OffTopic, więc uważam, że za taką postawę powinieneś otrzymać conajmniej ostrzeżenie.

/edit

Nienawidzę osób, które edytuja posty #Matthew, dopiero po tym jak ktoś zwróci im uwagę.

  • Upvote 2

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.