Jump to content

Miejsce rozpoczęcia konwoju


ElectroMusic!

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Miejsce rozpoczęcia konwoju

Opis Sugestii:

Sugestia moja jest taka, aby zakazać dla całej społeczności multiplayera organizowania imprez/eventów w miastach.

Ponieważ, jak dobrze wiemy, nie każdy ma dobry sprzęt do grania.

W miastach jest dużo uliczek, duża zakrętów, parkowanie naczep itp., co za tym idzie, trudno jest manewrować podczas lagów!

Sugestia ma odnosić się do tego, aby organizatorzy planowali start/zbiórki imprez/eventów poza miastami, gdzie lagi nie utrudniają gry.

Mam na myśli np. bramki, granice, stacje benzynowe (choć tu też można mieć wątpliwości, gdy ktoś potrzebuje zatankować) lub ogólnie, gdzieś na autostradzie na pasie awaryjnym.

W wyżej wymienionych miejscach, lagi nie mają większego znaczenia, ponieważ nie musimy manewrować wśród uliczek, nie musimy parkować naczepy i nie musimy się martwić, że w coś przywalimy bo jedziemy cały czas prosto i lagi po chwili ustępują gdy miniemy cały konwój.

 

Głównie chodzi mi o eventy w większej ilości osób (np. +20), gdzie fpsy dają się we znaki.

Można sobie przemyśleć, że łatwiej jest pojechać do Rotterdamu gdzie jest +50 osób czy np. do Białegostoku gdzie przeważnie nikogo tam nie ma?

Ktoś, kto ma dobry komputer może tego nie odczuwa, ale większość osób ma nieco słabsze komputery i warto wziąć to pod uwagę podczas organizowania konwojów.

 

Przykładowe obrazki: Brak.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jedyna w swoim rodzaju.

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Idąc Twoim tokiem myślenia, 

1) Powinien być zakaz poruszania się większych grup po drogach bo są laggi,

2) Zakaz przejeżdżania większych konwojów przez miasta bo są laggi,

3) Zakaz organizacji dużych konwojów bo są laggi.

 

Rozumiem o co Ci chodzi ale Twoja sugestia jest absurdalna. Lepiej chyba zorganizować się w mieście gdzie prędkości nie przekraczają 60km/h niż na jakieś stacji gdzie drogami można pędzić 110km/h. Wyobrażasz sobie różnicę prędkości? Jadąc 60km/h za kolegą w odległości ok 100m masz większe szanse na ominięcie niż jadąc w odległości ok 100m z 110km/h. A konwoje i tak muszą przejeżdżać przez miasta czy odstawiać gdzieś ładunki.

 

Pozdrawiam ! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Powiedział co wiedział a gówno wiedział. Sugestia dotyczy jedynie miejsca, w którym konwój startuje. Nic więcej. Nie ma żadnego „idąc tym tokiem myślenia” czy innych bzdur. Jedynym absurdem jaki tu występuje to post nade mną. Electro przynajmniej bardzo celnie uargumentował swoją sugestię. Tobie wyszło to znacznie gorzej. Pomijam trzy podpunkty, gdyż absolutnie nie wnoszą nic do tematu, jednak odniosę się do dalszej części, gdzie stwierdzasz rzeczy oczywiste. Łatwiej jest ominąć coś oddalonego od ciebie o 100m przy prędkości 60km/h niż przy 110km/h, ale jakie to ma znaczenie przy organizowaniu konwoju? Przecież nie wjeżdżasz na stację i nie manewrujesz przy tej prędkości. Prowadzący też nie od razu rozpędza się do 110km/h tylko jedzie wolniej aż wszyscy zdążą ruszyć. Dalsza część znowu nie odnosi się do sugestii. Jakie to ma znaczenie, że konwój przejeżdża przez miasto? Nie zabiera nikomu miejsca do parkowania, a i lagi są mniejsze, gdyż kierowcy nie są skupieni w jednym miejscu tylko jadą sznurem (przypadkowy parkujący nie zawsze widzi cały konwój = ma mniejsze lagi). Natomiast nie zawsze kierowcy mają ładunek do tego samego miejsca. Zdarza się też, że wiele osób nie dojedzie do końca konwoju, niektórzy zdecydują się oddać ładunek innym razem, albo jak już wcześniej wspominałem, mają rozładunek w innym mieście. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozpisałem całkiem dobrą rozprawkę na ten #3 post, ale wolę nie wywoływać gównoburzy... bo potem będzie, że prowokuje a następnie wystawiam punkty...

Mi także raczej nie podoba mi się ten pomysł... wiadomo lagi, lagami, ale naprawdę częściej spodziewać się można laga na 'wpadzie' do miasta, niżeli na środku jakieś autostrady ;).

I jest to na pewno mniej denerwujące, niżeli na środku autobahny. Przynajmniej dla mnie :P

I tak większość graczy przyzwyczaiła się do tych utrudnionych warunków manewrowania :/ ...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Idąc Twoim tokiem myślenia, 

1) Powinien być zakaz poruszania się większych grup po drogach bo są laggi,

2) Zakaz przejeżdżania większych konwojów przez miasta bo są laggi,

3) Zakaz organizacji dużych konwojów bo są laggi.

 

Rozumiem o co Ci chodzi ale Twoja sugestia jest absurdalna. Lepiej chyba zorganizować się w mieście gdzie prędkości nie przekraczają 60km/h niż na jakieś stacji gdzie drogami można pędzić 110km/h. Wyobrażasz sobie różnicę prędkości? Jadąc 60km/h za kolegą w odległości ok 100m masz większe szanse na ominięcie niż jadąc w odległości ok 100m z 110km/h. A konwoje i tak muszą przejeżdżać przez miasta czy odstawiać gdzieś ładunki.

 

Pozdrawiam ! :)

Powiem tak że ten post jest jakiś taki... Po pierwsze ta sugestia którą dał Electro nie jest absurdalna wręcz bardzo dobra. Po drugie jeżeli nie umiesz dostosować się do prędkości na autostradzie jaka panuje to znaczy że jesteś piratem drogowym.

 

Podam ci jeden przykład a mianowicie: Konwój narodowości tureckiej kierowców chyba 30 plus do tego inni kierowcy też tureccy tak zwani randomi oraz inni gracze nie należący do konwoju razem może że 40 osób a może więcej lagi jak c*** i powiedz mi jak mam wjechać do miasta gdzie każdy ma w granicach około 100 pinga, a nawet więcej a jak wiemy na serwerach są czasem opóźnienia. Czekam na twoją przemyślaną odpowiedzi oraz też inteligentną.

 

Dziękuje za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Panowie, chciałbym sprostować parę rzeczy. Mianowicie, moja dedukcja tego co napisał Elektro czy jakoś tak jest moja i nic Wam do tego. Jest to moja interpretacja. Jeżeli Wam się nie podoba, proszę bardzo, można dyskutować bo po to jest forum a nie hejtować ( tak to odebrałem). Jeżeli autor chce przenieść miejsce startu konwoju poza miasto, proszę bardzo, niech przenosi nawet i do Euro portu. Pytanie co Wam to da? Gram w Ets mając 11 fps, zdecydowanie wolę jak lagguje mnie przy wjeździe na parę sekund mając już te 60 km/h niż jadąc 90km/h autostrada a za mną 100m dalej brat który wbija się we mnie i efektem czego jest ok 50% uszkodzeń. Czego 100m? Bo w tej odległości widać poprzedzającą mnie ciężarówke a o to chyba chodzi w MP. Co do tego piractwa drogowego haha, rozwaliłeś mnie tym,, argumentem". Jeżdżę ZAWSZE 90km/h poza wyprzedzeniem z wiadomych przyczyn ( albo i niewiadomych???). Podałem prędkość 110km/h bo taką dopuszcza serwer i wiele osób z taką niestety jeździ. Wracając do tematu. Zasugerowałem że laggów się nie uniknie czy konwój będzie zbierał się w mieście gdzie operujemy mniejszym prędkościami czy poza miastem gdzie prędkości są znacznie większe i łatwiej zawalic stacje niż miasto przez co można uprzykrzyć komuś grę. To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Dobrej nocy ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz slaby sprzęt to radzę po prostu odstawiać ładunki po przelogowaniu sie na SP, lub wyłączyć zbędne wodotryski w ustawieniach generalnych na MP. Zakazanie organizowania konwoii w miastach wg mnie jest bezsensowne, zważywszy na to że jednak zdecydowana większość ma sprzęt który zapewni dość dobrą płynność w Euro Trucku, wiec te osoby miały by tez za złe taką decyzje. Osobiście lubie sobie postać w koreczku czy pomanewrować sobie w mieście między dużą ilością truck'ów na MP, nabiera to pewnego smaczku i (bynajmniej u mnie ) powoduje to banana na twarzy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.