Jump to content

Problem z osiągnięciami na steam


JaberMC

Recommended Posts

Witam,

zmagam się z dwoma osiągnięciami steam, a konkretnie:

 

Minimaxer

"Zdobądź 20,000 punktów doświadczenia za klika kolejnych zleceń o łącznym dystansie poniżej 10,000 km"

 

Rozumiem że muszę zdobyć 20 000 punktów doświadczenia nie przekraczając 10 000km (w kursach pod rząd). Czyli za każde zlecenie, logicznie - powinienem dostać minimum dwa razy więcej doświadczenia niż przejechałem kilometrów. Próbując to osiągnąć, biorę zlecenia z delikatnym ładunkiem, z pilną dostawą i oczywiście dostarczam bez zniszczeń i na czas. Jakbym się nie starał, PD dostaje mniej od podwójnej liczby kilometrów, co w konsekwencji powoduje niewykonalność tego zadania. Chcę dość do tego, czy robię coś źle, może źle zrozumiałem zadanie, a może mam jakiś błąd w grze? Za wszelką pomoc w ustaleniu przyczyn będę wdzięczny :)

 

Drugie osiągnięcie z jakim mam problem to:

 

Intratny interes

"Ukończ zlecenie warte ponad €130,000 i z dystansem co najmniej 2,200 km"

 

Swojej interpretacji tego zadania nie będę przedstawiał, albowiem chyba jeszcze tak niezkretyniałem :D zadanie próbowałem wykonać 2x na singlu i raz na MP - zwracając uwagę na to aby zgadzał się dystans bezpośredni (wg. GPSu) po ówczesnym odjęciu kilometrów przebytych ewentualnie promem. Niestety - teoretycznie zadanie wykonane, a steam milczy. W czym może leżeć problem i czy ejst sposób by go rozwiązać?

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.

Jeżeli źle umieściłem temat, to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Link to comment
Share on other sites

Intratny interes

"Ukończ zlecenie warte ponad €130,000 i z dystansem co najmniej 2,200 km"

 

Swojej interpretacji tego zadania nie będę przedstawiał, albowiem chyba jeszcze tak niezkretyniałem :D zadanie próbowałem wykonać 2x na singlu i raz na MP - zwracając uwagę na to aby zgadzał się dystans bezpośredni (wg. GPSu) po ówczesnym odjęciu kilometrów przebytych ewentualnie promem. Niestety - teoretycznie zadanie wykonane, a steam milczy. W czym może leżeć problem i czy ejst sposób by go rozwiązać?

 

 

Przed oddaniem zlecenia zrób save, oddaj zlecenie i jak nie wejdzie to wyjdz z gry, odpal gre z poziomu steam, odpal seave i oddaj zlecenie.

Mi pomoglo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.