Jump to content

Czy cos jeszcze moge zrobić z banem ?


danuu

Recommended Posts

Cześć i czołem. 

Dziś w nocy dostałam bana. Dokładnie o 00:50 a w sumie grałam do 4. Wiec jestem w szkou że mnie nie wyrzuciło z gry. Dziś popołudniu zobaczyłam ze mam bana na dwa dni. I zobaczyłam ze za jazde pod prąd. No okej. Jechaliśmy w 3. Zrobiło sie nudno wiec troche poszaleliśmy. Wiechalam na pomiedzy pasy. (na filmie po lewej stronie). Co śmieszne kolega ppo prawiej nie dostał zednego bana. A to on mu zajechal droge. Moge coś jeszcze zrobic oprócz tego ze poproscic od unbana ? Chciałam pograc a tu taka lipa : <

Pozdrawiam

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A tak na marginesie to słuszny ban, bo koleś (autor filmu) o mało co się nie wywrócił. Odwalać to sobie "możecie" jak nikt nie widzi, chociaż i tutaj może nie być taryfy ulgowej jeśli admin zobaczy coś niestosownego. Z drugiej strony samemu wychodzić z takimi dowodami na Forum, szacun!

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Cześć Używam google tłumacz :

Film jest mój. Będę zgłosić i poprosić o raporcie

Muszę powiedzieć, że nie tylko było was , ale także twój przyjaciel zrobił to samo w czasie, z zamiarem zaszkodzić mój samochód

Celowo jak widać na filmie.

Jeśli zastanawiasz się , dlaczego nieudokumentowanych znajomego , to proste : nie mogłem złapać ID- SteamID , ale zakaz jest również warto , a jeśli tak bardzo chcesz zgłosić swojego przyjaciela , zrób to i oświadczył się przeciwko niemu .

Jeśli wypadek jest błędem , dlaczego nie możesz mi wybaczyć ?

Także po dodaniu pary , aby porozmawiać o tym , i odmówił moją prośbę. Dlatego zdecydowałem się zgłosić , a jeśli tak chętnie cię ukarać za przyjaciela , czy to na pewno masz swoje ID- SteamID

Od jakiegoś czasu już zakazane wydaje się mało. Twoja postawa złamać mój samochód był opłakany . Na szczęście miałem robić skurcz streamingu i udało mi się zgłosić wypadek .

 

Mensaje original en Español:

El video es mio. Yo te reporte y solicite el reporte

Te tengo que contar que no solo has sido tu, sino que también tu amigo hizo lo mismo a la vez, con intención de hacer daño mi camión

De forma intencionada como se puede ver en el video.

Si estás preguntando porque no reportado a tu amigo, es sencillo: No he podido pillar su id-steamid, pero también se merece el ban, y si tantas ganas tienes de reportar a tu amigo, hazlo tu y declara en su contra.

Si ese accidente es un error, ¿Por qué no me pediste perdón?

Además luego te agregue al steam para hablar sobre esto, y rechazaste mi solicitud. Por ello decidi reportar, y si tantas ganas tienes de que sancionen a tu amigo, hazlo tu que seguro que tienes su id-steamid.

Por cierto el tiempo que te han baneado me parece poco. Vuestra actitud de romper mi camión ha sido lamentable. Por suerte estaba haciendo un streaming en twitch y he podido reportar esta accidente.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.