Jump to content

Wersja 0.1.9.3 została wydana.


Recommended Posts

Tak tylko pokrótce o tym, co się dzieje z graczami MP, gdy SCS wypuszcza update'a z nowymi miastami ( które niekoniecznie muszą się od innych wyróżniać ).

Dojeżdżając z kumplami do Budapesztu, już wiedzieliśmy, że im dalsza droga, tym większe jaja będą - cały czas przyjeżdżały i wyjeżdżały trucki:

0b4O8a5.png

Jak dorwaliśmy się do Szeged, to pierwsza myśl: drugi Rotterdam :D

DvBjh25.png

A za Amsterdam posłużyło tego dnia Pecs:

YOaaZ00.png

Ludzie się rzucali na te miasta ,jak na promocję Crocsów w Lidlu :D

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki możecie mi pomóc pierwszy raz proszę o pomoc bo wczoraj grałem na nowej aktualizacji gry oczywiście na Multiplayer i gdy dojechałem do celu do B.Bystricy i chciałem zakączyć zlecenie stawiając towar na zielonym polu i klikalem T gra mi się na 2 sekundy blokowała potem pokazywał mi się komunikat abym zablokował ciężarówkę a gdy chciałem podczepić towar już się nie dało co jest grane ????.

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy tutaj są marudami 

 

ja jestem zdania że trzeba się cieszyć z tego wogóle że jest mp w ETS2 ponieważ SCS przed wydaniem tej gry nie pomyślało o dodaniu opcji multiplayer .

A dzięki temu dodatkowi SCS się cieszy ponieważ sprzedaż samej gry uległa zwiększeniu nie licząc DLC które wyszły do tej pory 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Chłopaki możecie mi pomóc pierwszy raz proszę o pomoc bo wczoraj grałem na nowej aktualizacji gry oczywiście na Multiplayer i gdy dojechałem do celu do B.Bystricy i chciałem zakączyć zlecenie stawiając towar na zielonym polu i klikalem T gra mi się na 2 sekundy blokowała potem pokazywał mi się komunikat abym zablokował ciężarówkę a gdy chciałem podczepić towar już się nie dało co jest grane ????.

 

Oddając ładunek twoja ciężarówka nie może się ruszać. Przed naciśnięciem przycisku "T" najlepiej zaciągnij hamulec ręczny. A jeśli się poruszyłeś to pozostaje tylko przeniesienie się do serwisu (F7 + enter), bądź wczytanie ostatniego autosejwu. 

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy tutaj są marudami 

 

ja jestem zdania że trzeba się cieszyć z tego wogóle że jest mp w ETS2 ponieważ SCS przed wydaniem tej gry nie pomyślało o dodaniu opcji multiplayer .

A dzięki temu dodatkowi SCS się cieszy ponieważ sprzedaż samej gry uległa zwiększeniu nie licząc DLC które wyszły do tej pory 

Absolutnie się z Tobą zgadzam!

MP jest darmowy, a nakład pracy - ogromny. Za co twórcom modyfikacji MP - wielkie dzięki!

Przez MP, ets2 zykał moim zdaniem "drugie życie", a popyt na dlc wzrósł myślę że nawet wielokrotnie. Za co już samo SCS powinno moderom podziękować samo!

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Po to żeby móc grać w ogóle bez niepotrzebnych kombinacji z wyłączaniem dodatków to chyba najważniejsze. Po drugie jak już wspomniałeś, ludzie którzy mają takie DLC to widzą (To akurat plus) A ten randomowy kolor to biel, nie odnotowałem innego podczas testów innych malunków z moim znajomym podczas gry - Jeżeli była by możliwość by ludzie bez dodatku, widzieli malunki których nie posiadają na ciężarówkach osób trzecich, była by to super opcja, ale cholera wie czy to w ogóle możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Może i to się zmieniło ostatnio, nie wiem bo mam wszystkie DLC oprócz tego ostatniego, które i tak póki co nie jest wspierane, ale domyślny kolor to nie był biały z tego co pamiętam. W nowym Volvo jest to taki sraczkowaty zielony (błee) i na pewno w Scanii też jest chyba jakiś ciemny niebieski albo brązowy. O ile przy tych gotowych Paint Jobach ciężko by było odzwierciedlić malowanie w jednym kolorze dla pozostałych graczy to o ile w przypadku chociażby krajowych DLC gdzie są opcje malowania z flagą na boku, czy np. malowań z DLC High Power Cargo Pack według mnie dla osób nie posiadających tych dodatków powinny być wyświetlane kolory identyczne tyle, że w jakimś stockowym szablonie. Bo tak to czasami nie ma sensu malować się chociażby w barwy pilota z High Power Cargo Pack, aby inni zobaczyli stockowy kolor niewpadający ani w żółć, ani w czerń.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.