Jump to content

Włączanie się SP zamiast MP bez włączonego steama


xQuByte

Recommended Posts

Witajcie,

 

Wersja modyfikacji: 0.1.9.2

Używany kontroler: DFGT

Informacje o błędzie: Gdy nie jest włączony Steam, a włączymy ETS za pomocą ikony ETS2MP włącza się tryb singleplayer

Jak odtworzyć błąd: Włączyć ETS2MP za pomocą ikony ETS2MP bez włączonego steama

Screenshoty/filmy: Brak

 

Nie wiem, czy ktoś na forum pisał, o tym problemie, ale czasami jest to uciążliwie. Oczywiście ktoś napisze "co za problem wlączyć steam" - No nie problem, ale skoro problem jest, to warto go naprawić. Tym bardziej, że nie mało osób nie ma ustawionego auto startu steama.

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje, że to nie jest błąd. Nie od dzisiaj wiemy, że Multiplayer w pewnym sensie oparty jest na Steam i chociażby podczas logowania do konta ETS2MP sprawdza czy jesteśmy zalogowani na dobrym koncie Steam. Pewny na 100% nie jestem, ale wydaje mi się, że przy wyłączonym Steamie, może nie być informacji o tym, czy mamy dobre konto Steam przez co powoduje to powyższe zachowanie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Steam ma to do siebie, że niemal każda gra nie będzie działać (lub będzie zachowywać się niepoprawnie) gdy Steam nie będzie włączony. Tryb multiplayer bez Steama nie uruchamia się prawdopodobnie z powodu zabezpieczeń niepozwalających graczom posiadającym spiraconą wersję gry granie w tym trybie ;)

Tak jak @WooQash pisał - "it's not a bug, it's a feature". To nie problem, by za każdym razem gdy chce się zagrać w ETS2MP kliknąć skrót do Steama.

Uy7RSMH.jpg4574906475.png


^ Oh look at my speedtest results, they're totally legit! Internet straight outta hell! ^

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu pamiętam, że jeśli podczas gry Steam się sam wylogował, to automatycznie wywalało Nam grę, było to w okresie jakiś problemów ze Steamem, który częściej był Offline, niż Online, co w końcu ostatecznie zostało zmienione i jeśli w czasie gry Steam jest offline, to wyskakuje tylko informacja. Wystraczy zobaczyć jak zachowuje się (lub zachowywał, bo nie wiem, może zostało to poprawione jakoś) Spintires, który w momencie wylogowanie ze Steam wywala również grę zwłaszcza w trybie Multiplayer.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.