Jump to content

Raporty.


Recommended Posts

image,EpsoNBAxkM,400.png

To jest ciekawe pytanie. O ile początkowo formularz nie zawierał opcji "Supported Language" to wszystko było jasne, czyli należało pisać w języku angielskim. Teraz gdy ów opcja istnieje powiem szczerze, że sam nie wiem jak to dokładnie wygląda, gdyż pomimo wybrania z listy naszego ojczystego języku to i tak reporty sprawdzane były przez niepolskich administratorów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wybierasz polski, i piszesz w j. polskim.

Jezeli nie potrzebny jest j. polski, nawet zagraniczny admin moze to sprawdzic. Gdy potrzebna jest znajomosc polskiego (screen z wyzwiskami...) wtedy sprawdza to polski admin lub pyta o pomoc jakiegos Polaka z ekipy.

Link to comment
Share on other sites

To ja bym chciał się spytać , skoro już w temacie. Czy gdzieś można podejrzeć skutek zreportowanego przez nas usera? Dawniej wszystko było na forum widoczne, kto zgłosił, kogo i jaka kara spotkała winnego. Na dziś to wiem tyle, że mój raport został zaakceptowany, ale w jakiej formie ta "akceptacja" nastąpiła to nie wiem: czy po prostu przyjęto do wiadomości, czy wymierzono karę... . No chyba, że gdzieś go ujrzę w temacie skarg na graczy, ponieważ raport został złożony w języku ojczystym, jeśli zawsze następuje opóźnienie.

Link to comment
Share on other sites

"Możesz sprawdzić status swojego raportu klikając w ,,View your report""

 

No to tyle wiem, że status jest Accepted, przez administratora zmaster1985, tak jak napisałem w poprzednim poście. A co dalej? Czy gdzieś znajdę jakieś bardziej szczegółowe informacje o karze dla użytkownika? Powinna być zwrotna wiadomość o tym według mnie. W końcu to my , gracze składamy raporty i oczekujemy, że zostanie on sprawdzony, a my poinformowani o decyzji. Przynajmniej tak było kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

No i taka odpowiedź również się tam znajduje czy to pozytywna, czy to negatywna (3 ostatnie wiersze raportu po sprawdzeniu go). Dla przykładu:

 

image,yg3PdNE1H2,400.png

 

image,6mOdPUcnEB,400.png

 

Jeżeli raport został zaakceptowany, to wiadomość, którą widzimy w polu "Reason" w naszej skardze znajduje się również w polu "Reason" na profilu zbanowanej osoby.

 

http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=269926

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.