Jump to content

Regulamin działu Firmy


|SEMI| CukS

Recommended Posts

Dobra, egzekwuj regulamin, ale jesteś też osobą, która go tworzy i tworzy go kompletnie bez sensu. Albo serio nie widzisz wad niektórych punktów różnorakich regulaminów albo udajesz robiąc wszystkim pod górkę, albo powód jest jeszcze kompletnie inny, którego nie jestem w stanie zrozumieć. Może wymaga to wyższego toku myślenia, chociaż sądząc po rozgłosie nie tylko ja mam z tym problem.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Regulamin istnial od kilku miesiecy, dlaczego wtedy nie reagowaliscie? Dlaczego wtedy nie wytkneliscie zlych punktow?

 

Macie teraz wnioskowac, bo teraz wam przeszkadza. Kiedys nie przeszkadzal to nie wnioskowaliscie. 

 

 

 

 

moja odpowiedz

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/4400-stworzenie-działu-galeria/?hl=galeria

eFgt5Cv.png

Kpisz ze mnie w żywe oczy chyba. Jako jeden z nielicznych na tym Forum zacząłem wojnę o te głupie zasady i nie byłem w tym jedyny. Wy chyba na prawdę macie nie równo pod sufitem skoro piszesz takie brednie.

Jest propozycja o stworzeniu Galerii - spoko, ale nic nigdzie nie ma o tych przeklętych 3 dniach posuchy w wątku!

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Podpinam sie pod wiekszoscia wpisow

 

To my zwykli wirtualni kierowcy po czesci tworzymy te forum i rowniez forum jest zrobiona dla nas dla graczy wiec jakies sprzeciw mozemy miec co do regulaminu

 

Vodka - zobacz ze wszyscy sie naprawde oburzyli i powinniscie wziac to pod uwage

 

Strofujac nas i powtarzajac ze regulamin nie zostanie zmieniony to dla mnie tylko oznacza ze nie traktujecie nas powaznie i nie liczycie sie kompletnie z naszym zdaniem

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vodka - zobacz ze wszyscy sie naprawde oburzyli i powinniscie wziac to pod uwage

 

 

 

 

 

 

@ Vodka I to nie trwa od teraz. To trwa już od dłuższego czasu. Masz klapki na oczach Vódka, czy widzisz tylko siebie i Twoich ludzi?

  • Upvote 2
 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vódka, przyznaj, że ten regulamin jest Ch*ja warty i pomóż nam go zmienić bo powoli się już kłócisz sam ze sobą.

On nie kłóci się sam ze sobą, to jest specjalna zagrywka aby pokazać swoją wyższość i palenie głupa przez wszystkimi jak to należy przestrzegać regulamin, a nie go zmieniać jako osoba odpowiedzialna za niego!

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Powtorze raz jeszcze. Nie zgadzacie sie z jakims punktem, to po prostu znajdzcie argumenty i stworzcie sugestie. Chcecie zmiany regulaminu. Tylko tyle wiem, chcecie zmiany regulaminu, chcecie glosowania. Zmiane na co? Na 1 dzien? Na 12 godzin? Glosowania za czym? Za usunieciem punktu? Za skroceniem czasu? 

 

Chcecie zmian, to napiszcie dokladnie jakich, zeby pozniej nie bylo ze ja sam wybralem co zmienic, i znowu sie nie podoba. 

 

Na poczatku, regulamin zostal stworzony przez dwie osoby, pozniej opublikowany. Nikt nie pisal ze nie zgadza sie z jakims punktem, wiec go nie zmienialismy, bo po co? Skoro kazdy milczy, oznacza to ze sie z tym zgadza. 

 

 

 

On nie kłóci się sam ze sobą, to jest specjalna zagrywka aby pokazać swoją wyższość i palenie głupa przez wszystkimi jak to należy przestrzegać regulamin, a nie go zmieniać jako osoba odpowiedzialna za niego! 

 

Tak, nie mam nic innego do roboty. A wy, zamiast napisac jakich zmian chcecie, bedziecie dalej pisac jaki to ten wodka jest zly, jak on nas nie slucha...

Link to comment
Share on other sites

Od tego macie moderatorow zeby pilnowali bezsensownego spamu typu podbijanie tematow w dziale ''firmy''.

 

Jesli chodzi o nasza firme to potrafimy milczyc przez pare dni bo sie nic nie dzieje a potrafimy pochwalic sie kilkoma nowosciami w jeden dzien. A wy nam chcecie to zablokowac

 

Dlatego mysle ze ten punkt regulaminu jest naprawde porypany.

 

Mam nadzieje ze za chwile ktos zalozy temat z sugestia i oczywiscie bede popieral o porawe regulaminu.

 

Oby tylko zostalo szybko rozpatrzone

  • Upvote 1

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Nie chcieliśmy zmian w dziale Firm! Nikt o to nie wnioskował! Skąd to się wzięło? Dlaczego mamy teraz wnioskować o przywrócenie możliwości wstawiania postów w dowolnym czasie i w dowolnej ilości, skoro nikt nie chciał zmiany tej konkretnej rzeczy?

Stad, ze zaczalem egzekwowac calosc regulaminu, poniewaz moderatorzy przymykali na niektore rzeczy oko. Jezeli przymykali, mieli powody i mogli mi zglosic, nie zrobili tego. Nie studiuje kazdego punktu z regulaminu, i nie mysle jak on moze wygladac ze strony 100 innych osob. 

 

Tak wiec teraz, zamiast dalej narzekac, zbierzcie sie w dziale sugestie, napiszcie takowa sugestie, podajcie propozycje (zmiana tresci punktu, calkowite usuniecie) i niech uzytkownicy podadza rowniez swoje argumenty i zdanie. 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/forum/19-sugestie/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.