Jump to content

Regulamin działu Firmy


|SEMI| CukS

Recommended Posts

 

 

Poza tym mam wrażenie, że chce nam się ulepszyć forum na siłę i niedługo już mało co będzie można tu napisać.

 

Nikt nic nie ulepsza na sile. Regulamin istnieje w tej formie od 9 miesiecy.

Link to comment
Share on other sites

Nie bede sie powtarzal, wiec zacytuje sam siebie.

Regulamin jest niezmieniony od lipca 2014. Jestem za tym, zeby zostawic ludzi zeby odpowiedziali za siebie, i ufam im ze beda respektowac zasady. Ale jezeli nie moge liczyc na to ze zasady badziecie respektowac, to musimy je wyegzekwowac. Zasady nie sa po to zeby je lamac.

 

na koniec

 

 

Punkt regulaminu nie zostanie zmieniony.

 

 

@Cuks
Pewnie wprowadzili dopiero ten punkt

 

Przeczytaj wczesniejsze posty :)

 

Dziekuje za dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

Zeby ludzie nie spamowali co kilka godzin zeby znalezc sie na pierwszym miejscu w subforum, to by takiego punktu nie bylo. 

Na innych forach taki punkt istnieje, i nie ma problemu. Nikt nie spamuje co godzine aby podbic pozycje.

 

Przez rok czasu nie było żadnych ataków odświeżaczy więc jeśli na tą chwile nie spamują to po co przycinać skrzydła dziwnymi zasadami? Są firmy, które wrzucają swoje relacje codziennie i chwała im za to, bo coś to o tych firmach świadczy, że jest w nich ruch i dzięki jakości fotek czy filmów prezentują się z jak najlepszej strony.

 

Mówiąc o spamie mam na myśli co najmniej 3 posty dziennie, a odświeżanie postem dziennie nie jest według mnie spamem. Trzy dni to choroba...

 

I jestem ciekawy kto z użytkowników o to prosił, bo nie przypominam nic sobie. To co się dzieje w angielskim dziale nas nie obchodzi, gdyż możemy mieć inne zasady i inne podejście. Trochę użycia tej mózgownicy i pomyślenia, a nie klepania na pałę wszystkiego.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  1. prawie 2 dni roznicy
  2. prawie 2 dni roznicy
    • Pozniej dlugie okresy nieaktywnosci, wiec zero podbijania aby byc na pierwszym miejscu. W takim Semi, prawie codziennie od kilku tygodni. Taka malutka roznica. 
  3. Tu widze 3 dni roznicy

 

 

Przez rok czasu nie było żadnych ataków odświeżaczy więc jeśli na tą chwile nie spamują to po co przycinać skrzydła dziwnymi zasadami? Są firmy, które wrzucają swoje relacje codziennie i chwała im za to, bo coś to o tych firmach świadczy, że jest w nich ruch i dzięki jakości fotek czy filmów prezentują się z jak najlepszej strony.

 

Mówiąc o spamie mam na myśli co najmniej 3 posty dziennie, a odświeżanie postem dziennie nie jest według mnie spamem. Trzy dni to choroba...

Zebym taki post zobaczyl w dziale sugestie, z normalnymi argumentami i bez zbednego jezyka, zmiana regulaminu zostalaby przemyslana. 

Zaczynajac od gownoburzy, nie podajac zadnego argumentu, i od poczatku atakujac mnie (prywatnie bo prywatnie, ale jednak) z samego poczatku zwaliles sprawe. 

Link to comment
Share on other sites

Również uważam , że jest to absolutnie bez sensu !!

Zrobiliście temat dla firm , żeby oni się udzielali , a teraz mają się ograniczać do 3 dni ?

Ktoś jest rekrutowany i nie może w tym dniu napisać postu , że mamy nowego pracownika bądź zrobiliśmy konwój firmowy ?!

Chyba dodaje się nowe posty by "nowi" użytkownicy widzieli jak działa dana spedycja co u nich się dzieje?!

Jeżeli będzie ten ogranicznik śmiem twierdzić , że dużo "osób" przeniesie się na swoje forum, a za 3 dni będziecie mieli zapraszamy na nasze forum jeżeli chcecie zobaczyć co u nas się działo przez te 3 dni.

Moim zdaniem pogrążacie sami siebie ...

PS. Nigdy nie wrzucaliśmy jakiegoś postu po to , żeby tylko być na pierwszym miejscu nie w tym cel !

Cel jest taki by osoby widziały czy firma jest aktywna...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

  1. prawie 2 dni roznicy
  2. prawie 2 dni roznicy
    • Pozniej dlugie okresy nieaktywnosci, wiec zero podbijania aby byc na pierwszym miejscu. W takim Semi, prawie codziennie od kilku tygodni. Taka malutka roznica. 
  3. Tu widze 3 dni roznicy

 

Zebym taki post zobaczyl w dziale sugestie, z normalnymi argumentami i bez zbednego jezyka, zmiana regulaminu zostalaby przemyslana. 

Zaczynajac od gownoburzy, nie podajac zadnego argumentu, i od poczatku atakujac mnie (prywatnie bo prywatnie, ale jednak) z samego poczatku zwaliles sprawe. 

 

Ale proszę Pana 

 

2 DNI TO NIE 3 

 

 

 

Wiadomo, że Ci chodziło o nas od samego początku tylko nie mówiłeś wprost. Prawda jest taka, że żal dupę Ci ściska, że u nas mają co wstawić i te zdjęcia są naprawdę dobre. Jesteś Adminem to ty powinieneś chyba dawać przykład.

 

 

I jeszcze jedno dodam: Dlaczego nie chciałeś się wypowiedzieć od razu? Tylko musiałem Cię poprosić. 

Link to comment
Share on other sites

Ale proszę Pana 

 

2 DNI TO NIE 3 

Ale prosze Pana

1 dzien to nie 3

 

I co, ta dyskusja dalej tak bedzie trwala? Chcesz zmiany regulaminu? Znajdz argumenty, napisz ladny post w sugestiach i poczekaj.

 

VectorPL, byles moderatorem, wiec czytales regulamin przed rozpoczeciem pracy moderatora. Dlaczego wtedy nie powiedziales nic o tym punkcie? 

 

W polskim dziale regulamin zostal opublikowany w kwietniu, i wtedy tez nikt nie byl przeciwko... Nikt nic nie mowil ze ten punkt zly, ten nie przemyslany. Dlaczego wtedy nie reagowaliscie, pomagajac stworzyc regulamin, tylko po kilku miesiach?

Link to comment
Share on other sites

 

1 dzien to nie 3

 

 

 

Nie rozumiem o co teraz Ci chodzi.

 

To jest tylko dyskusja chce zobaczyć co sądzą inni gracze.

 

 

Proszę, o wytłumaczenie o co chodzi z "1 dzień to nie 3" 

 

Czy może chciałeś mi jakoś dopiec? Lub coś w tym rodzaju? Admin chyba nie powinien tak robić.

Link to comment
Share on other sites

Komu i dlaczego Wy chcecie ciągle utrudniać życie? Dlaczego ciągle wymyślacie jakieś chore zasady? Komu to potrzebne i na co, skoro przez ponad rok wszystko działa jak należy!? Każde słowa krytyki konstruktywne lub nie są olewane bo macie klapki na oczach. Uroi się coś Wam w tych główkach i dążycie do realizacji nie patrząc czy to jest na prawdę potrzebne, czy to jest konieczne oraz czy ma to jakikolwiek sens. Dlaczego mamy wnioskować teraz o zmianę regulaminu, skoro nikt wcześniej nie prosił o wprowadzenie tych 3 dni posuchy w wątku (a podobno twierdzicie, że była taka propozycja, jeśli tak to prosimy o dowody!)? Podsuwasz mi na PW temat o stworzeniu Galerii nie mający nic wspólnego z wprowadzeniem 3 dniowego postu w "reklamowaniu" firmy. Jesteście gorsi niż polscy politycy, więc nie ma się co dziwić, że bronicie własnego koryta zazwyczaj niesłusznie patrząc z perspektywy zwykłego szaraka.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że Ci chodziło o nas od samego początku tylko nie mówiłeś wprost. Prawda jest taka, że żal dupę Ci ściska, że u nas mają co wstawić i te zdjęcia są naprawdę dobre. Jesteś Adminem to ty powinieneś chyba dawać przykład.

Czemu mialby miec? Bo na serio nie rozumiem? 

 

 

 

Jesteś Adminem to ty powinieneś chyba dawać przykład.

Daje, egzekwujac regulamin.

 

 

Nie rozumiem o co teraz Ci chodzi.

Probowales dopiec mi mowiac ze 2 dni to nie 3 podajac dwa przyklady w moim watku, wiec zripostowalem takim tematem Semi, w ktorym posty sa publikowane codziennie, wiec 1 dzien to nie 3.

 

 

 

Czy może chciałeś mi jakoś dopiec? Lub coś w tym rodzaju? Admin chyba nie powinien tak robić.

Admin nie powinien tak robic, a czlowiek na poziomie (ktorym mam nadzieje jestes?) nie powinien o kims mowic w ten sposob, o innym czlowieku tylko dlatego ze zaczal egzekwowac regulamin:

 

CukS: Niech on sobie komune żeli papą tam we swojej francji kurwa wprowadza a nie w Polsce

CukS: liżę pipę jebane żabojady
CukS: ale samochody mają dobre  :)

 

Ktos zaczal egzekwowac zasady, wiec od razu wprowadza komune? Gdzie ty zyjesz?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Komu i dlaczego Wy chcecie ciągle utrudniać życie? Dlaczego ciągle wymyślacie jakieś chore zasady? Komu to potrzebne i na co, skoro przez ponad rok wszystko działa jak należy!? Każde słowa krytyki konstruktywne lub nie są olewane bo macie klapki na oczach. Uroi się coś Wam w tych główkach i dążycie do realizacji nie patrząc czy to jest na prawdę potrzebne, czy to jest konieczne oraz czy ma to jakikolwiek sens. Dlaczego mamy wnioskować teraz o zmianę regulaminu, skoro nikt wcześniej nie prosił o wprowadzenie tych 3 dni posuchy w wątku (a podobno twierdzicie, że była taka propozycja, jeśli tak to prosimy o dowody!)?

 

Regulamin istnial od kilku miesiecy, dlaczego wtedy nie reagowaliscie? Dlaczego wtedy nie wytkneliscie zlych punktow?

 

Macie teraz wnioskowac, bo teraz wam przeszkadza. Kiedys nie przeszkadzal to nie wnioskowaliscie. 

 

 

 

 

Posuwasz mi Vodka temat o stworzeniu Galerii nie mający nic wspólnego z wprowadzeniem 3 dniowego postu w "reklamowaniu" firmy. Jesteście gorsi niż polscy politycy, więc nie ma się co dziwić, że bronicie własnego koryta zazwyczaj niesłusznie patrząc z perspektywy zwykłego szaraka.

 

 

moja odpowiedz

 

 

 jestem ciekawy kto z użytkowników o to prosił, bo nie przypominam nic sobie. To co się dzieje w angielskim dziale nas nie obchodzi, gdyż możemy mieć inne zasady i inne podejście. Trochę użycia tej mózgownicy i pomyślenia, a nie klepania na pałę wszystkiego.

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/4400-stworzenie-dzia%C5%82u-galeria/?hl=galeria

eFgt5Cv.png

Link to comment
Share on other sites

I<3VODKA

 

 

Jeżeli wracasz do mojego moderatora to już tego nawet nie skomentuje. 

Sam dajesz mi propozycje bycia moderatorem , pytam się czy jest wymagana aktywność dostałem odpowiedź , że nie. 

Tymczasem wyjeżdżam na weekend majowy wracam i co patrzę? 

Jestem kick - nięty - no comment , ciężko było się domyślić, że jest weekend majowy ? 

 

PS. Nie widziałem takie punktu. Chyba , że on był w dziale angielskim. 

 

 

VODKA każdy pewnie myślał, że "można" , a nie "trzeba" !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale ja tego do Ciebie nie pisałem i nie tutaj dlaczego przetaczasz logi z innej bajki.

 

Jakoś tego przykładu nie dajesz jak patrzałem na twój wątek. My wiemy dopiero teraz, że robiliśmy źle i umiemy się do tego przyznać szkoda, że ty już nie. Dodam jeszcze tyle, że nie Tylko SEMI tak robiło.

 

 

Już sam nie wiesz co mówisz. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jeżeli wracasz do mojego moderatora to już tego nawet nie skomentuje. 

Sam dajesz mi propozycje bycia moderatorem , pytam się czy jest wymagana aktywność dostałem odpowiedź , że nie. 

Tymczasem wyjeżdżam na weekend majowy wracam i co patrzę? 

Jestem kick - nięty - no comment , ciężko było się domyślić, że jest weekend majowy ? 

 

Nie za nieaktywnosc zostales wyrzucony, tylko za nie zaakceptowanie regulaminu moderatorow.

 

 

 

PS. Nie widziałem takie punktu. Chyba , że on był w dziale angielskim. 

W obydwu dzialach.

 

 

 

 

Jakoś tego przykładu nie dajesz jak patrzałem na twój wątek. My wiemy dopiero teraz, że robiliśmy źle i umiemy się do tego przyznać szkoda, że ty już nie. Dodam jeszcze tyle, że nie Tylko SEMI tak robiło.

Dlatego zostaliscie poinformowani o tym, a nie dostaliscie od razu warna lub bana. Chyba logiczne?

Link to comment
Share on other sites

POMYŚL PROSZĘ 

 

Pierw mówisz, że dajesz przykład ble ble ble itp.

 

Ja Ci daje powody, że tak nie robisz

 

Pisze Ci, że to jest źle 

 

Ty się czepiasz nas 

 

Wracasz do tego, że znowu dajesz przykład.

 

JUŻ ZROZUMIAŁEŚ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod tymi postami. Te zasady naprawdę zaczynają być chore. Patrzycie tylko na siebie, macie gdzieś nasze dobro. Wszystko utrudniacie. Dzięki za takie poszanowanie!

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zasady zostaly wprowadzone jakis czas temu, i nikomu nie przeszkadzaly. Dopiero gdy zaczelismy je egzekwowac, zaczal sie placz.

 

Regulamin gry: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/5808-in-game-rules-pl-regulamin-gry-22-05-2015/

Regulamin forum: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/11879-regulamin-forum/

Dzial sugestie: http://forum.ets2mp.com/index.php?/forum/19-sugestie/

 

Przeczytajcie, wybierzcie ktory punkt jest wedlug was zly, podajcie argumenty i opublikujcie wasza sugestie. I robcie to samo od razu po wprowadzeniu danego punktu, a nie gdy zaczniemy go egzekwowac.

 

 

 

POMYŚL PROSZĘ 

 

Pierw mówisz, że dajesz przykład ble ble ble itp.

 

Ja Ci daje powody, że tak nie robisz

 

Pisze Ci, że to jest źle 

 

Ty się czepiasz nas 

 

Wracasz do tego, że znowu dajesz przykład.

 

JUŻ ZROZUMIAŁEŚ?

Nie robilem zgodnie z regulaminem 6 miesiecy temu. Teraz zaczelismy egzekwowac ten punkt i kazdy kto sie do niego nie zastosowal, zostal poinformowany o tym ze zaczniemy to egzekwowac. Nikogo nie karalismy, jedynie poinformowalismy.

 

Zamiast robic gownoburze, napisaliscie by od poczatku sugestie z argumentami dlaczego to powinno zostac usuniete lub zmienione, a nie sie wyklocac ze zasada jest bez sensu i nic wiecej. Zadnego powodu. Domagales sie glosowania, bez podania powodu dla ktorego powinno to sie odbyc.

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze tyle. Do działu GALERIA mogą sobie wstawiać inne osoby bez forum screeny, mogą sobie wstawiać jakieś śmieszne sytuacje w ogóle rożne rzeczy a temat firm jest od tego, żeby pokazać jak firma jeździ, trochę opowiedzieć a nie, że musisz coś napisać w jednym, żeby ludzie w ogóle wiedzieli, że istnieje a w drugim tą aktywność.


To jak dodajecie punkt to moglibyście dodać post w temacie, że nowy punkt został dodany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.