Jump to content

Poradniki - co i jak w ruchu drogowym i nie tylko!


QazMati_PL

Recommended Posts

Witam wszystkich! Grając na Multiplayerze już ponad rok, widząc idiotyzm niektórych ludzi stwierdziłem, iż trzeba im pokazać jak się powinno jeździć. Mam zamiar zrobić serię poradników dotyczących zasad ruchu drogowego, parkowania i nie tylko. W sumie, to nagrałem już poradnik dot. kierunkowskazów, muszę to tylko trochę przerobić i wrzucić na YT. Mam nadzieję, że docenicie to co robię, oczywiście mam nadzieję, że większość z was nie będzie musiała tego obejrzeć. Możecie też jakieś pomysły podrzucić. 

 

Chciałbym tylko, aby wasze oceny były szczere, bo co mi po kłamstwach. Z góry dzięki, QazMati! Zapraszam do oglądanie!

 

Jak prawidłowo używać kierunkowskazów (rondo) 1/3 : 

https://www.youtube.com/watch?v=xtqdYMhlfzk&feature=youtu.be

 

Jak prawidłowo używać kierunkowskazów (skrzyżowanie) 2/3 : 

https://www.youtube.com/watch?v=DEHL9rWmRq8&feature=youtu.be

 

 

 

Na wrzucenie na YT oczekuje 3 part, oraz Rotterdam z EuroPortem ;)

  • Upvote 3
 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zamierzam dać jeszcze 3 o kierunkach, ale nie teraz. Mam nagrane o Rotterdamie i EuroPorcie. Tam się działo ^^. Ale przy moim internecie, żeby wrzucić plik, który waży 1GB no to życzę sobie powodzenia. Spróbuję dzisiaj w nocy, ale marne moje szanse. 

  • Upvote 1
 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Już długo się tak nie śmiałem. Jedziesz nagrywasz poradnik jak ludzie mają coś robić a sam kosisz znak... po prostu przez resztę filmu się śmiałem. Bez urazy tylko :)

No wiesz, poradnik nie jest o utrzymywaniu się w swoim torze jazdy :D

Każdemu może się zdarzyć xd

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Słabe te poradniki. W ciągu tych 30 minut zdążyłbym przedstawić większość problemów MP, a ty mówisz o kierunkowskazach czyli o najmniejszym problemie :D. Jako I-GA obserwuję graczy i zbieram listę najczęściej popełnianych błędów oraz na bieżąco ją uzupełniam np. prawidłowe zjeżdżanie na zjazdach tak żeby nie blokować się o barierki, zbędne trąbienie, w jakich sytuacjach wysyłać reporty, blokowanie wjazdu do firm przy wyborze ładunku, postoje itd. :D Lista zaczyna robić się spora.

 

Mam zamiar zacząć prace na filmem w następnym tygodniu. Jeśli poradnik okaże się przydatny to zadbam o przetłumaczenie na inne języki. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Słabe te poradniki. W ciągu tych 30 minut zdążyłbym przedstawić większość problemów MP, a ty mówisz o kierunkowskazach czyli o najmniejszym problemie :D. Jako I-GA obserwuję graczy i zbieram listę najczęściej popełnianych błędów oraz na bieżąco ją uzupełniam np. prawidłowe zjeżdżanie na zjazdach tak żeby nie blokować się o barierki, zbędne trąbienie, w jakich sytuacjach wysyłać reporty, blokowanie wjazdu do firm przy wyborze ładunku, postoje itd. :D Lista zaczyna robić się spora.

 

Mam zamiar zacząć prace na filmem w następnym tygodniu. Jeśli poradnik okaże się przydatny to zadbam o przetłumaczenie na inne języki. 

Dzięki za opinię. Rób też co uważasz. Pierwszy raz takie coś czynię, więc nie ma czego oczekiwać. Wiesz, miała być seria, na początek chciałem to, ale zaznaczałem, że będzie więcej. Dzisiaj w nocy coś o Rotterdamie dam. 

 

Ale i tak thx.

 

 

 

@ edit : Też mnie to zdziwiło, że tak dużo czasu to zajęło. 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra, i tak do 2 lipca muszę mieć przerwę we wrzucaniu filmów, ponieważ mój transfer został 3-krotnie przekroczony. YT pokazuje mi, że mój film będzie się wrzucał 2k minut. Więc na razie proszę o zamknięcie tego.

Przepraszam, że tak wyszło, narobiłem  fajerwerków i wyszło g*wno. Niestety nie jest to ode mnie zależne. 

  • Upvote 1
 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.