Jump to content

Zakaz wyprzedzania w miastach!


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zakaz wyprzedzania w miastach!

 

Opis Sugestii: Jak nazwa sugestii wskazuje, chodzi o wprowadzenie do regulaminu gry, zakaz wyprzedzania w miastach na drogach jednopasmowych.

Drogi dwupasmowe w miastach to inna sprawa, mi chodzi tylko o drogi jednopasmowe.

Jasna sprawa, że są sytuacje, które zmuszają nas do wyprzedzania, więc w takich sytuacjach nawet jesteśmy zmuszeni wyprzedzić.

Alee.. są sytuacje, w których możemy zostać staranowani jadąc z naczepą przez innego gracza jadącego bez naczepy.

 

Przykładowe obrazki: Jakie obrazki? Jakie obrazki? Ja tu mam filmik! :D Proszę bardzo: https://youtu.be/JKyJFfnECks

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Uniknie to wieleeeeee, wieleee nieprzyjemnych sytuacji na drogach i zmusi niektórych kierowców do spokojnej jazdy.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem jak ktoś jedzie 30km/h po mieście, bo tacy się zdarzają czasami, ale jak ktoś jedzie 50km/h to nie ma sensu wyprzedzać, bo taki manewr trwa wieki niestety z tymi ograniczeniami jaki posiadamy i w takich miastach jakie mamy do dyspozycji. Niestety mamy miasta jakie mamy, malutkie wręcz bez długich dojazdów pomiędzy "ulicami", no ale jak widać są i tacy, którzy muszą nadrobić 5 sekund drogi. Ciężko powiedzieć czy pomysł ma sens, czy nie. Nie jest to zjawisko nagminne, głównie dlatego, że mamy ograniczenia do 60km/h po mieście, a większość i tak ciśnie gaz do dechy. Teoretycznie do czepiania byłoby trochę m.in. wyprzedzanie na ciągłej, przez skrzyżowanie, na pasach itd. pytanie czy jest sens. Według mnie jeśli nie jedziemy na czołówkę to najwyższą karą byłby kick za takie coś, ale jak dobrze wiemy administratorów wszędzie nie ma, a nagrywanie tego typu zdarzeń przy typie kary kick nie miałoby większego znaczenia.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wiele razy widziałem wyprzedzanie w mieście co było śmieszne bo dwójka graczy miała taka samą prędkość ciągnika, moim zdaniem powinno być to egzekwowane w jakiś sposób, tak jak napisał WooQash, drogi do skrzyżowań nie są jakieś specjalnie długie, ale jak wiadomo gracze i tak wyprzedzają nawet jak nie mają dostatecznej widoczności, bo raz, drugi się udało.

Link to comment
Share on other sites

No dobra, ale jak tego zastrzec?

W kaaażdym mieście musiałby siedzieć admin.

Nie może powstać taki system autokicków, ponieważ nie miałby on żadnego sensu.

Musiałoby to działać na zasadzie przekraczania linii w różnych kierunkach...

Nieraz się zdarza, że jesteś do tego zmuszony - i co wtedy? Kick? No raczej nie za bardzo :P.

Zilustruj mnie inne działanie ... :P

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

ElectroMusic! raczej nie chodzi o to by z automatu karać takie osoby, tylko w przypadku kiedy patrzy admin lub nagramy takiego delikwenta otrzymał stosowną karę. Problem według mnie powstaje przy długości kary. Ban za takie coś? Na ile, pół dnia? Trochę bez sensu, co to jest pół dnia bana, niepotrzebnie samemu robotę na siebie taki admin zakłada gdy potem przychodzić mu będą odwołania od bana. Według mnie kick za takie coś byłby najodpowiedniejszy, ale jak kickować kogoś kto zrobił coś takiego godzinę, czy pół dnia temu jeśli wstawialibyśmy nagranie na Forum?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@up: w takim razie nagrywajcie takie sytuacje. Nie wiem czemu Electro nie złożył reporta - overtaking, wrong way, reckless driving, ramming - i pan, któremu tak się spieszy robi sobie kilkudniową przerwę od ETS'a. 

 

Samo wprowadzenie takiej zasady do regulaminu nic nie da. Tak jak ktoś wyżej pisał - w każdym mieście musiałby siedzieć admin. Ja wczoraj ogarniałem Rotterdam i to co się tam działo przechodzi ludzkie pojęcie. Samego wyjazdu z serwisu pilnowałem kilka minut. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.