Jump to content

Błędy w MP


Recommended Posts

Witam, jestem członkiem społeczności MP od niedawna (dosłownie kilka dni) i mam problem. Nie wiem czy był zgłaszany problem, iż pierwsze zlecenie każdego dnia jest oznaczone jako spóźnienie, nawet tuż po uruchomieniu zlecenia O,o. Druga sprawa, już kolejny raz mam taką sytuację, iż nie mogę oddać ładunku z powodu komunikatu, iż pojazd musi stać nieruchomo, tylko tyle, że ja przy oddawaniu naczepy zaciągam ręczny i gaszę silnik, więc już bardziej nieruchomo stać nie mogę :( Proszę o pomoc, ponieważ to już drugi raz dostaję karę za anulowanie zlecenia :( Pozdrawiam.

karol016pol.png?userbg=1&glow=state&

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zlecenie było rozpoczęte wcześniej , a zakończone np: za 4 godziny lub na drugi dzień ! To normalne że wyświetla spóźnienie ponieważ w mp gdy ty wyłączasz grę czas nie staję w miejscu tak jak w singlu , on cały czas ucieka w tym samy tempie ! Co do oddawania ładunku to nie spotkałem się z takim komunikatem oraz problemem , jedyny problem jaki występuje przy oddawaniu ładunku , to odczepiająca się naczepa w miejscu rozładunku której już nie idzie podczepić , ale jest to chyba błąd po nowej aktualizacji ets'a 1.17 ponieważ nie tylko ja mam taki problem  ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaciągnij ręczny przed oddaniem ładunku, zapisz grę i wtedy oddaj - ewentualnie F7 + ENTER i ponownie jedź oddać naczepę. Polecam robić dwa osobne save'y i na jednym zapisywać grę bez ładunków a na drugim zapisywać tylko i wyłącznie jak jesteśmy w trasie, najlepiej tak robić jak się pokonuje długie dystanse (w razie trolli czy bugów można wczytać save). A jak musisz wyjść z gry to zawsze będziesz miał save, w którym nie masz żadnego ładunku i nie stracisz nic.

Link to comment
Share on other sites

wystarczy dobrze ustawić naczepe miałem ten sam problem ale się skapnołem że jak ustawilem naczepę krzywo to mi się zawiesiła i tylko f7+enter a jak ustawiłem prosto to normalnie oddałem i jechałem dalej... 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zlecenie było rozpoczęte wcześniej , a zakończone np: za 4 godziny lub na drugi dzień ! To normalne że wyświetla spóźnienie ponieważ w mp gdy ty wyłączasz grę czas nie staję w miejscu tak jak w singlu , on cały czas ucieka w tym samy tempie ! Co do oddawania ładunku to nie spotkałem się z takim komunikatem oraz problemem , jedyny problem jaki występuje przy oddawaniu ładunku , to odczepiająca się naczepa w miejscu rozładunku której już nie idzie podczepić , ale jest to chyba błąd po nowej aktualizacji ets'a 1.17 ponieważ nie tylko ja mam taki problem  ;)

Jeśli chodzi o te spóźnienia, to ja zawsze pierwsze zlecenie które biorę, to od razu po pojawieniu się (mam jeszcze szybkie zlecenia, nie mam własnego ciągnika) wyskakuje mi spóźnienie, nie ma tutaj mowy o rozpoczęciu zlecenia znacznie wcześniej... A z tą naczepą to ten komunikat co napisałem wyskakuje jakby to był komunikat z MP, bo to jest czerwona belka z informacją w języku angielskim, podobna do tych typu opuściłeś miasto itp. A jakoś mnie nie ratuje fakt robienia stu save`ów lub marnowania kasy, która powinna mi wpaść za zlecenie... Pozostaje mi przetestować radę Matthew, gdyż nie zwróciłem uwagi czy odczepiając naczepę stałem na wprost czy nie.

wystarczy dobrze ustawić naczepe miałem ten sam problem ale się skapnołem że jak ustawilem naczepę krzywo to mi się zawiesiła i tylko f7+enter a jak ustawiłem prosto to normalnie oddałem i jechałem dalej... 

A objaw jest dokładnie taki, iż po tym komunikacie w czerwonej belce, o którym pisałem wyżej, odczepiam naczepę i tyle, nie można jej ani podczepić ani nic,tak jak opisał to Devox.

karol016pol.png?userbg=1&glow=state&

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.