Jump to content

Sky Truck Poland - SpeditioN Zdjecia/trasy


SkyBluePL

Recommended Posts

Witajcie. Na dzisiaj mam nieco więcej zdjęć niż normalnie. Zapraszam.

 

Konwój Scandinavia Trip by Rotex Logistic

Trasa: Dortmund - Goteborg (Kiel)

Przedstawiciele STP: Skyblue, War-Maz, elot360, fajnafaza

 

Dortmund, kamieniołom. Konwój rozpoczął się tutaj. Punktualnie o 18:45 wyruszyliśmy na północ Niemiec przez wschód :P

Tutaj ekipa Rotexu

 

d67eb4e04fb447f6.png

 

Nasza ekipa.

 

31ba0e22620c521e.png

 

I gracze niezrzeszeni.

 

 

8335e1138a49cf66.png

 

Tylu nas było (Dokładnie 13 nie licząc przypadkowego kierowcy)

 

9a785fc95e3addef.png

 

 

Obwodnica Berlina. Jedziemy sobie spokojnie, a tu nagle jakiś inny konwój :P Aparat w zęby i jedziemy dalej! Pozdrowienia dla Euro Trans, oraz dla Rejkiewicza z ELITY PL (W lusterku po prawej ;) ).

 

000497a68f3e3562.png

 

 

Stacja benzynowa gdzieś za Dresden. 10 minut przerwy na opowiadanie dowcipów, sucharów i wyznaniu kilku rzeczy (Które nie ujrzały światła dziennego, i niech tak pozostanie ;) ) Jak widać Rejkiewicz ELITY nas dogonił :P

 

19ea1cfadefa9ad8.png

 

 

Kiel, okolice. Ostatni postój w EU. Po prawej wyrzutki bez DLC (Ja i fajnafaza) a po lewej Rotex oraz War-Maz którzy pojadą dalej do Fabryki Volvo. Nasz szef (Zaraz po tym jak nam źle powiedział gdzie mamy skręcić, mieliśmy okazje sprawdzać w 5 jak szybko możemy zawrócić na autostradzie i uciec z miejsca zdarzenia) się zapomniał i już pojechał na Skandyniawie.

 

9fd4e44e1a59bd75.png

 

 

Ostatnie chwile i ostatnie pożegnania :'( A było tak pięknie...

 

0d269cab5536a7fd.png

 

 

 

Kiel, hotel. Jako że ja z fajnąfazą dużo zrobić nie mogliśmy, zadzwoniłem po dwóch szwedów którzy mieli zabrać nasze chłodnie dalej na północ. Na tą chwile oczekiwaliśmy ich przyjazdu.

 

4820dbabadca33ab.png

 

Tyle zdjęć z konwoju. Teraz czas na coś innego.

 

 

 

Seria zdjęć "No comments"

 

 

2fa2b92dff78fec3.png

 

 

a5b323a2a4db1495.png

 

 

db0a0a12b0ed2f21.png

 

 

Tyle na dzisiaj. Dziękuje Rotexowi za świetny konwój z miłą ekipą. Szerokości!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pozwolę sobie dokończyć serie skrinow z trasy z Rotexem, jako ze ja dostałem od elota kamerę którą robiłem zdjęcia na skandynawskiej części konwoju. Niestety mam tylko dwa skriny, ale trasa po Skandynawii nie była długa, w sumie każdy kierowca przejechał wczoraj około 1725km! To oznacza ze razem zrobiliśmy 18975km(tutaj nie licze elota ani fazy, bo nie wiem ile wy zrobiliście kilometrów)!

 

69416598699559234457.jpg

 

Ruszamy ze stacji pod Aalborg

 

 

69300329306175024494.jpg

 

Jesteśmy na miejscu!

 

 

Rotex, dzieki za ten konwój i może kiedyś coś wspólnie zorganizujemy? :D

 

 

Pozdro War-Maz

  • Upvote 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.