Jump to content

Jaki ciągnik kupić?! [ETS2]


Recommended Posts

Cześć, hej i czołem wszystkich graczy Euro Trucka! :P

Jako że, zabrało mi się troche kasy w grze, chciałbym prosić o waszą pomoc. Uzbierałem sobię 750k euro, i moje pytanie brzmi:

Jaką ciężarówe kupić? Zależy mi na oszczędności, mocy (żebym nie musiał się męczyć ze zmianą biegów na jakiś górkach czy coś..).

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Ps.Jeżeli chodzi o coś dodatkowego (jak marka etc.) to nie ma znaczenia :)

4003715597.png

Z dnia 22 grudnia 2014 roku

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że czym większy silnik tym mniej trzeba zmieniać biegi jadąc pod górkę, a co za tym idzie nie trzeba piłować silnika i spalanie jest mniejsze. To jaką ciężarówkę wybierzesz należy do Ciebie, gdyż są gusta i guściki. Jeden woli bryłę Scanii, drugi wnętrze Volvo, każdy ma inne priorytety. Ja np. lubię Premiumkę, lecz silniki w niej dostępne są dość słabe, więc dzięki różnym machlojkom założyłem sobie silnik od 750KM od Volvo.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

To jaką ciężarówkę wybierzesz należy tylko i wyłącznie do Ciebie, ponieważ każdy wybiera co innego.

Jeden będzie patrzał na moc, inny na spalanie, inny na wygląd... jeszcze inny weźmie i połączy kilka opcji poglądu i wyjdzie mieszanka wybuchowa ;).

Generalnie bardzo dużo ludzi jeździ Volvami bądź Scaniami, ponieważ mają najmocniejsze silniki w grze, co przekłada się na niższe spalanie.

Ja osobiście jestem fanem starego FH-cza, ale niestety model jest średnio wykonany, przez co raczej go nie wybieram.

Przesiadłem się i dość sporo jeździłem Premiumką, ponieważ jak dla mnie ma bardzo ładny wygląd, ale niestety ma także parę niedociągnięć w modelu...

Nowe Volvo do mnie nie przemawia... wyglądem może tak, ale inne rzeczy już nie.

Scania to już kompletnie inny świat :)... osobiście nie podobają mi się, a szczególnie te obrzydliwe dźwięki V8...

Tyle wywodu ode mnie ;)...

Kontynuując - wybierz sam - to będzie najlepszy wybór :P...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.