Jump to content

Reportowanie/skargi


I<3VODKA

Recommended Posts

http://steamcommunity.com/id/zielony3ski  pozostawię to bez komentarza czy te ludziki specjalnie tak taranują i potem zganiać będą na synchronizacje? gra nie ma tygodnia czy miesiąca aby o tym nie wiedzieć    

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

bazyliszek14 jeśli miałbym zgłaszać każdego, kto chociaż w najmniejszym stopniu łamie lub nagina przepisy to by miejsca na dysku mi nie starczyło. Nie popadajmy z jednej skrajności w kolejną, po za tym po co raportować kogoś bez podania jego Steam'a, to się mija z celem, gdyż administracja na pewno nie będzie dociekała po logach co, gdzie i jak.

 

Po za tym co do 5) (~2:00) to jak ktoś jedzie środkiem drogi to się nie dziwię, że zahaczają.

 

Nie zgodzę się z Tobą. Są ślady opon dla dwóch pasów ruchu. Nie moja wina że jego pas był częściowo zasypany śniegiem. Ja się swojego trzymałem i nie będę zjeżdżał ani dawał się spychać na pobocze. Pobocze nie służy do jazdy lecz do ruchu najwolniejszych uczestników ruchu drogowego, których w grze nie ma i a awaryjnych przypadkach do postoju.. Może mi powiesz że miałem zjechać na pobocze i gdyby za zakrętem stał zestaw, przywalić w niego bo ktoś na siłę chce mnie wyprzedzić.

 

Jeśli nadal uważasz że nie mam racji to ok. Jak zobaczę że ktoś chce mnie na siłę wyprzedzić, wcisnę klawisz szybkiego zapisu który tak mi zlaguje ciężarówkę że gracz za mną na pewno we mnie przywali i wyleci w powietrze.

Link to comment
Share on other sites

bazyliszek14 tylko, że pasy ruchu na śniegu nie pokrywają się z tymi na asfalcie na odcinkach dwupasmowych dwujezdniowych bez pobocza.

 

Naszą możliwością jest zgłosić gracza... pytanie po co, skoro jak widać nic w związku tym się nie dzieje. Tylko i wyłącznie kolejny "płacz temat" bo ciężko to nazwać inaczej...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.