Jump to content

Nie mogę aktywować modów ProMods 2.68 EU


Recommended Posts

Hej, jakiś czas temu pobrałem mody ProMods wersja Europejska pobrałem o to te pliki ( https://ibb.co/dJtjmr2 ) i wrzuciłem jak na ss do tego folderu z modami, robiłem tak jak w instrukcji... Wchodząc do gry ETS2 w modyfikacje pojawiają mi się owe mody, ale po kliknięciu na aktywację wyświetla się komunikat że nie są kompatybilne z aktualną wersją gry.. Wersję ETS2 mam obecnie beta czyli najnowszą i powinno działać. Zmieniałem też wersję na niższe ale to samo. Proszę o pomoc bo nie mam pomysłu, może zrobiłem coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Wciskając przycisk ℹ️ na niezgodnym modzie możesz uzyskać informację o brakujących zależnościach. Do ProMods Europe 2.68 wymagane są wszystkie DLC oprócz West Balkans. Od ProMods Europe 2.69 wspomniane wcześniej DLC będzie również wymagane.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

DLC Iberia jest wymagany do ProMods Europe 2.68 - w przyszłej wersji może dojść wymóg posiadania West Balkans. Nie jest możliwe użycie ProMods Europe bez wymaganych DLC - Jakbyś nawet wymusił wczytanie modyfikacji to i tak spotkałbyś się z sytuacją, gdzie gra po prostu przestaje działać z uwagi na brakujące modele. Po za tym wiele lokacji nie miałoby wystarczających detali gdyby były wykorzystane wyłącznie modele dostępne w samej grze.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 2 weeks later...

Hej,

 

Minął już ponad tydzień od przeniesienia wątku do działu nieaktywnych, więc teraz trafi do działu nierozwiązanych. Jeżeli dalej potrzebujesz pomocy, utwórz nowy wątek w odpowiednim dziale.

 

Miłego dnia!

karnet,

TruckersMP Support

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.