Jump to content
  • 0

daha önce ban yedim fakat akıllandığımı düşünüyorum yeniden sıfırdan oyun satın aldım hersey kaldırdım fakat giremiyorum


malatyaleee44

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Merhaba.  Oyun kurallarını kontrol etsen senin için daha iyi olur 

 

§1.2 - Yasaktan Kaçma - 

 

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

 

Bu durumu düzeltmek istiyorsan ban süresinin bitmesi gerekiyor yoksa oyuna giremezsin.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

anlamıyorum ama neden eğer yasaklandıysanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz diye konu var ama ben tamamen temiz şekilde gelmek için yaptım tamam hatam var ben bunu zaten kabul ediyorum ama yasaktan kaçmıyorum oyunu yeni steam hesabımla aldım ve bu konuda sizlerin daha önce yazdığınız yeni bir hesapla oynayabilceğiniz yönünde zaten tekrarlarsam bu hesabımda yasaklanıcak değişen bişey olmuycaktır ki 

ve dürüst şekilde zaten donanımsal bir değişiklik bile yapmadım tamamen şeffaf şekilde diyorum evet haklısınız fakat daha önce yazılan konular ve banlanan diyer oyuncular bile tekrar girebiliyorken 3 ay tekrar neden oyuna giremiyorum anlamıyorum 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

// Moved to Turkish language help section - Yardım / Destek. 

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

Yeni bir hesaptan başlamış olsanız bile, eski hesabınız banlı ise, çift hesap kullanıyor iseniz ve  bu iki hesap arasında bir bağlantı tespit edilirse "§1.2 - Yasaktan Kaçma - " kuralına aykırı hareket ettiğinize karar verilir ve oyuna 2 hesaptan da bir süre (muhtemelen ban süresi) bağlanamıyabilirsiniz.

 

Best Regards,

DoruqTV

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

 

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

 

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support+Report Moderator

 

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support-Report Moderator

 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.