Jump to content

[Resmi Etkinlik] Real Operations V15


Next7

Recommended Posts

  • Translation Manager

real-operations-v15.1699715009.jpg

 

Selamlar!

En büyük ve en sürükleyici etkinliğimiz geri döndü!

Kaçırılmaması gereken bir etkinliğimiz olan Real Operations V15, geniş araç çeşitliliği, devasa operasyonlar ve çok daha fazlasıyla size sunulacaktır.

jVU3qza.png

Real Operations V15, çok sayıda araç ve operasyon unsurlarıyla beraber Euro Truck Simulator 2’de gerçekleşecektir. Bu Real Ops sırasında yaptığınız her dönüşte, girdiğiniz şehirlerde veya otoyollarda görülebilecek farklı şeyler olabilir.

TruckersMP’nin en popüler etkinliğini deneyimlerken, bu en heyecanlı Avrupa maceramızı sizinle birlikte deneyimleyen binlerce oyuncu size katılacaktır.

Etkinlikte göreceğiniz her şey gerçek zamanlı olacaktır, siz ve tırcı arkadaşlarınız için aynı anda gerçekleşecektir. Kazalara müdahale amaçlı itfaiye aracı, polis aracı ve ambulans gibi acil durum araçlarından tutun da dinamik yol çalışması, kurtarma görevleri ve hatta polis kovalamacaları gibi olaylar etkinliğe dahil olacaktır!

 


 

Real Operations V15

Heyecan dolu ve sürükleyici etkinliğimizin on beşincisi hemen köşe başında, yani bu devasa etkinliği daha fazla beklemeyeceksiniz. 

Etkinliğin 25 Kasım 2023 Cumartesi günü Türkiye saati ile 19:00 - 23:00 (UTC içinse 16:00 - 20:00) arasında yapılacağını duyurduğumuz için büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu da Real Operations’u dört saat boyunca deneyimleyebileceksiniz demektir.

Kendi zaman diliminizde saat kaçta oynayabileceğinizden emin değilseniz, bizim Alternatif zaman dilimleri linkimizi kontrol edebilirsiniz.

Real Ops V15 etkinliği; Poznan, Berlin ve Prag gibi sekiz farklı şehirde yapılacaktır. Operasyonların yapılacağı tüm şehir ve yollar aşağıdaki etkinlik bölgeleri haritasında gösterilmektedir.

Real Operations V15'i deneyimlemenin ödülü olarak profilinizde benzersiz bir özel başarı (achievement) elde edeceksiniz.

z0JbEca.png

uDjyEDF.png

Real Operations etkinliğine hangi şehirde başlayıp, nerede bitireceğinize siz kendiniz karar verebilirsiniz. Herhangi bir destinasyona dorse alabilir yada kendiniz bir dorse satın aldıysanız onu kullanabilirsiniz.

Bir destinasyon belirlemenize de ihtiyacınız yok! Katılımcılar kendi seçtikleri herhangi bir rotayı deneyimlemek için yukarıda gösterilen yollarda serbestçe gezebilirler. Tekrar bu harika operasyonu tekrardan deneyimlemek mi istiyorsunuz? Bir kavşaktan veya bir göbekten güvenli bir şekilde geri dönerek operasyona her zaman geri katılabilirsiniz! Sadece trafik akışının olduğu yolda durmayın!

Bu eşi benzeri olamayan bir etkinlik olacaktır ve bu nedenle herhangi bir sorun çıkmaması adına bu etkinlik için geçici kurallar konuldu. Bunları çiğnemediğinizden emin olmak için etkinliğe katılım sağlamadan önce bunları okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Katılmak isterseniz işte sizin içi bazı önemli detaylar:

 

Sunucu: Real Ops V15

Geçici Etkinlik KurallarıBuraya tıklayınız!

Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz!

 

Ayrıca, TruckersMP Akıllı Tabelalar makalesini okumanız önerilmektedir.

 

Real Operations etkinliğimiz hakkında herhangi bir geri bildiriminiz varsa; forumda yazarak, Discord adresinden bize ulaşarak veya Event Management’a feedback göndererek bize ne düşündüğünüzü bildirebilirsiniz.

Bu kaçırılmaması gereken etkinliğe katılacağınızı umuyoruz.

 

-TruckersMP Takımı

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.