Jump to content

Problem z kierownicą w ETS2


Snezzy60

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio zakupiłem nową Kierownice Thrustmaster T150 i mam mały problem, gram na 1080° gra nie załapuje mi "końca" kierownicy i przez to moge skręcic tylko ok. 80% bo inaczej kierownica przeskakuje mi do końca (maksymalnego skrętu)

(na filmiku widać jak to wygląda)

 

Niestety niewiem jak to naprawić, próbowałem dużo rzeczy, próbowałem znaleść rozwiązanie gdzie indziej, nic nie zadzialalo.

Dla tego mam nadzieje że ktoś pomoże mi to naprawic.

 

Clip: https://tempclip.com/smX27z3GcuUsmQm/watch

Link to comment
Share on other sites

Radzę sprawdzić ustawienia sterowania. Przypisanie osi kierownicy zarówno do dedykowanej analogowej osi, jak i funkcji skręcania, która jest dostosowana do prowadzenia za pomocą klawiatury zawsze da taki efekt. Przejdź do sekcji "Klawisze i przyciski" i zdejmij przypisanie z podstawowego i drugorzędnego klawisza z funkcji służących do sterowania ciężarówką za pomocą klawiatury. Te powinny się znajdować najbliżej górnej części ekranu.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Cześć @Snezzy60;

 

Wspomniałeś, że masz problem, bardzo mi przykro z tego powodu. Możesz być pewien, że dołożę wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Po pierwsze widzę, że jesteś nowy na forum, witaj! Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się ze mną skontaktować.

 

Zapoznaj się z poniższym tytułem, myślę, że rozwiąże on Twój problem.

 

 

Mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na Twoje pytanie swoimi odpowiedziami. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do mnie. Do zobaczenia wkrótce.

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

                                          Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 4 weeks later...

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.