Jump to content

Nowy system raportowania - usprawnienie od strony admina


xQuByte

Recommended Posts

Nazwa SugestiiNowy system raportowania - usprawnienie od strony admina
Opis Sugestii: W nowym systemie raportowania można zraportować gracza tylko raz. Jak ostatnio sobie oglądam streamy adminów, to widzę ogromną listę i nim sobie każdego przejrzy, to rammer, czy kto inny skończy robotę. Proponuję, aby na liście raportów admina, gracz który został zreportowany przez więcej niż np. 3, czy 5 osób zmieniał swój kolor na liście na czerwony i admin w pierwszej kolejności zwracał na niego uwagę.
Przykładowe obrazki: brak
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Moim skromnym zdaniem lepiej, aby admin pierw udał się do miejsca, gdzie rammer, blocker itp. powoduje szkodę większej ilości osób, oraz trwa to dłużej, niż jednej, której coś się ubzdura (np. problem z synchronizacją) i wysyła raport, że rammer, gdy gracz niczemu nie jest winny.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Może i system jest uprawniony ale admini to olewają (nie mówię o wszystkich) .Przed chwilą oglądałem streamującego na twitchu admina o nazwie HumanWolf (Nie wiem czy ma ten nick również i tu) i to co zrobił było karygodne. Na jego i moich oczach zderzyło się dwóch graczy, a administrator to kompletnie olał. Druga sytuacja: z okienka admina usuwał sobie reporty nie sprawdzając ich. Zamiast spełniać swoje obowiązki wszytko totalnie olewał i rozbudowywał sobie garaże.

Jeżeli większość adminów tak postępuje to ja serdecznie dziękuję.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Nikt się nie wypowiedział z administracji, co mnie dziwi. Ja oglądając jednego admina miałem sytuacje, że oglądał jak jedzie jakiś konwój i pomimo ich karygodnej jazdy, zderzania się jazdy po całej drodze - miał to gdzieś :)
Sprawdzanie raportów zajmuje dużo czasu, dlatego powinny być te priorytetowe, a w dodatku usuwanie raportu automatycznie po określonym czasie, a nie jak oni dopiero usuną, ponieważ taki raport sobie leży i leży, a jak admin przeniesie się, to widzi spokojnie jadącego kierowce tracąc przy tym prawie minutę.
 

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na to z drugiej strony, gdyby komuś zależało na sprawdzaniu raportów to ten system powinien być wręcz perfekcyjny. Skoro nie jest to nikomu nie zależy. Takie teorie same się wysnuwają skoro dzieje się co się dzieje. To, że się nikt tutaj nie wypowiada nie oznacza, że w niedostępnym dla Nas dziale (czyli dziale dla Game Adminów) nie poruszano tematu dotyczącego usprawnienia systemu raportów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@mwl4 Raczej nie chodzi mi kiedy by mi się to znudziło. Admin, który nawet na streamie robi to "na odwal się" tak, że prawie nic, bo mu to się znudziło, to chyba nie ma sensu żeby go trzymać, bo jak napisał WooQash, to system byłby wręcz perfekcyjny dla osoby, której się chce. Aczkolwiek aby nie zmieniać tematu, chciałbym się dowiedzieć czy jest to realne do wykonania jak i do wprowadzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ludzie, którzy nigdy nie widzieli na oczy panelu admina i w nim nie pracowali krytykują panel admina.

 

Polska cebula?

 

Ja wam coś uświadomię. Nigdy nie znajdziemy adminów którzy za darmo będą siedzieli wiecznie na serwerze i patrzyli na wasze czyny. I to nie jest zależne od systemu reportów czy od innych czynników.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sugestia niestety odrzucona... 

 

Sprawdzamy wszystkie reporty, nie bedzie tak, ze jeden jest bardziej wazny od drugiego. Co do twojego przykladu, a co jezeli gosciu zramowal jedna osobe, a 3 byly obok i rowniez zreportowaly pomimo ze dla nich nic nie zrobil? A co jezeli zajechal lekko droge i juz caly konwoj lub cala firma zacznie wysylac reporty? To ze jest kilku zglaszajacych, nie oznacza ze wszystkie te osoby zostaly dotkniete.

 

Poza tym, patrzac na czyjac prace, bez mozliwosci sprawnienia narzedzi, nie da sie niczego ocenic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.