Jump to content
  • 0

STEAM HESABIM İLE TRUCKERSMP HESABIM UYUŞMUYOR HATASI

ByDemir23

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

Merhaba @ByDemir23,

Sunuculara giriş sağlayabilmek için TruckersMP hesabınızı açtığınız Steam hesabınızı kullanmanız gerekmektedir. Burada bulunan Steam hesabına Steam uygulamasından giriş yaptıktan sonra TruckersMP'yi başlatınız.

Diğer Steam hesabınız bilgisayarınızda açık olduğu için bu hatayı alıyorsunuz. Steam'e girdikten sonra Profilinize bastığınız zaman bu profil açılmalıdır.

Sorunun devam edip etmediği ile bilgiyi sizden bekliyorum.

Saygılarımla,

Next7

• 0

Merhaba,

ETS 2 ve ATS'yi multiplayer oynamak için oyunu en az 2 saat oynamanız gerekiyor. Bundan emin olduktan sonra tekrar deneyiniz. 

Not: Steam ile TruckersMp arasında bazı durumlar eşleşme sorunları olabiliyor. Oynama saatinizin 2 saati geçmesine özen gösterin. Steam ile TruckersMP sitesi ile bağlantı sıkıntısı yaşıyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Nasıl kurulum yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki ''kılavuz/rehber'' size yardımcı olacaktır. 

Saygılarımla,
Mehmet[24]

• 0

Merhaba,

Büyük ihtimalle yanlış bir Steam hesabı veya yanlış bilgilerle giriş yaptın.

TruckersMP'ye kayıt olurken belirtiğiniz Steam hesabının dışında  bir başka Steam hesabı ile ilişkilendirilmemiş TruckersMP hesabı ile giriş yapmanız mümkün değildir.

Demek istediğim, A hesabı[Steam] ile TruckersMP'ye kayıt olurken B hesabını[Steam] ile A hesabı[Steam} ile ilişkilendirilmiş TruckersMP hesabıyla giriş yapmanız mümkün değildir.

İyi Forumlar ^^

┌─────────────── • ✧✧ • ────────────────┐

TruckersMP Driver

▃▄▅▆▇█▓▒  GökBörü ™  ▒▓█▇▆▅▄▃ 

»» ———- Quality İs Not A Coincidence ———- ««

VTC

└─────────────── • ✧✧ • ────────────────┘

TruckersFM - 0:35 ━❍──────── -5: 32 ↻ ⊲ Ⅱ ⊳ ↺ VOLUME: ▂▃▄▅▆▇ % 100  

spacer.png

• 0
4 hours ago, ByDemir23 said:

BEN KENDİ steam HESABIMLA BİR TRUCKERSMP HESABI AÇTIM VE BANA ''steam HESABI İLE TRUCKERSMP HESABINIZ UYUŞMUYOR'' HATASINI VERİYOR BEN HERŞEYİ TAM OLARAK YAPTIM HESABIMI SİLDİM GERİ AÇTIM AMA HALA AYNI HATAYI VERİYOR GERİ DÖNERSENİZ SEVİNİRİM

Öncelikle TruckersMP Forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkürler.

Oyunu 2 saat oynadığnızdan emin olup steam gizlilik ayarlarınızdan steam profilinizi herkese açık ayarlarına getirin.

• 0

Merhaba,

Öncelikle Steam hesabınızın herkese açık "Public" olduğundan emin olunuz. Bunun yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. Steam profilinize gidin.

2. Profili Düzenle'ye tıklayın.

Spoiler

Screenshot-2.png

3. Daha sonra Gizlilik Ayarları'na gelerek, Profilim ve Oyun Detayları kısmını Herkese Açık hale getirin. Oyun Detaylarının altında bulunan kutucuğu İşaretli olmadığına dikkat ediniz.

Spoiler

Screenshot-3.png

Eğer halen daha sorununuz devam ediyorsa lütfen sorunun ekran görüntüsünü paylaşın. Daha detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılarımla

Neptune

• 0

Merhaba @ByDemir23

Öncelikle Doğru Steam hesabınıza girdiğinizden emin olun gördüğüm kadarıyla şu hesap açık iken oyunu açmalısınız :  BYDEMİR23 STEAM

Eğer Bu hesapta açık iken TruckersMP de aynı hatayı almayı devam ediyorsanız Ticket Oluşturun 

Ticket Oluşturmak İçin -> Ticket

Kind Regards,

DieseL.

TruckersMP | Pirate Driver

Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

• 0

Bu hatayı oyuna girerken alıyorsanız;

Arkada Steam'ı açın ve TruckersMP ile bağlı olan hesabınıza giriş yapıp bırakın, launcher'i çalıştırın ve oyuna girmeyi deneyin, sorun çözülecektir.

Eğer sorun WEB ile alakalı ise https://truckersmp.com/support adresinden ticket açmanızı tavsiye ederim. 

iyi oyunlar ? 

• 0

Merhaba,

Aynı Steam hesabıyla başka bir TMP profiline sahipseniz yapamazsınız. Ayrıca iki TMP hesabına sahip olmak (farklı steam hesaplarıyla dahil olmak üzere) §1.2 - Ban Evading (bandan kaçmak) kuralını çiğnemek demektir ve bunun sonucu iki hesaba da perma (sınırsız) ban uygulanır. Eğer bir hesap silip yeni bir hesap açacaksanız bir süre böyle bir hata da verebilir. Bir başka sorun ise bağlanamayan steam hesabında 2 saat ETS2 oynanmamış olabilir.

Best Regards,

DoruqTV

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 6 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.