Jump to content

[SCS Blog] Colorado Yayımlandı


BloodHaven

Recommended Posts

Büyük gün geldi! American Truck Simulator için Colorado'yu yayımlama hazırlıkları artık son viteste. Ayrıca özel konuklarla özel bir canlı yayın için hazırlanıyoruz. Peki Colorado tam olarak ne zaman yayımlanacak?

 

American Truck Simulator için Colorado 7pm CET saatinde yayımlanacak

( 10am PST, 1pm EST, 6pm GMT, 7pm MSK, 9pm IST, 2am SST₊₁, 5am AEDT₊₁ , 7am NZDT₊₁ )

Öyleyse Colorado DLC'miz siz kamyoncular için tam olarak ne sunuyor? İşte bunlar seveceğinizi düşündüğümüz şeylerden sadece birkaçı!

 

  • Rocky Dağları boyunca büyük ovalara, hareketli şehirlere ve tarihi kasabalara gidin.
  • Milyon Dolarlık Otoyol üzerinde kargo taşıyın.
  • Colorado'nun rüzgar enerjisi fabrikaları veya altın madenleri gibi önemli endüstrilerini keşfedin.
  • Denver Uluslararası Havaalanı'ndaki büyük bir kargo uçağının içinden yük alın.
  • Denver, Colorado Springs ve diğerleri gibi şehirlerin suretlerine hayran kalın.
  • Dört Köşe Anıtı gibi önemli noktaları ziyaret edin ve bakış açısı (viewpoint) özelliği ile üzerlerinden kuşbakışı bir görünüm elde edin.
  • Colorado'ya özel Steam başarımlarının kilitlerini açın.
  • ve daha fazlası!

 

Colorado_Road_map_small.jpg

 

Ve Colorado'yu kendiniz keşfetmeniz için tek neden bu olmamalı! Ek bir bonus olarak, Colorado'ya gelen tüm yeni ziyaretçilerimiz için her şehri ziyaret edip iş teslim ettikçe kazanılacak benzersiz ödüller içeren bir World of Trucks etkinliğimiz de olacak. Dünkü blog gönderimizde kurallar hakkında daha fazla bilgi edinin ve World of Trucks.com'da #CruisingColorado'da yer alın. Ayrıca #CruisingColorado hashtag'ini kullanarak Sosyal Medya kanallarımızda fotoğraflarınızı görmeyi çok isteriz!

 

Bu etkinliğin uzun bir süre boyunca oyunculara sunulmasını bekliyoruz, muhtemelen oyuncular şu anki topluluk hedefi olan 60 milyon mile ulaşma noktasının çok ötesinde. Kişisel başarıyı elde etmeyi başardığınızdan emin olmak için DLC'de acele etmeniz için sizi motive etmek istemiyoruz. Biz sadece yeni içerikle kaliteli zaman geçirdikleri için DLC'yi erken benimseyenleri ödüllendirmek istiyoruz.

 

wotr_header_ATS_Cruising_Colorado.jpg

 

Ayrıca, 16:00 CET (18:00 IST) itibarıyla resmi Steam ve Twitch kanallarımızdan özel bir Colorado canlı yayınına ev sahipliği yapacağız. Colorado'nun yaratılmasında yer alan harita ve araştırma ekiplerinin üyeleriyle ve özel bir konuk olan SCS Software CEO'su Pavel Šebor'dan konuşacağımız bu yayını kaçırmayın! Topluluktan gelen soruları yanıtlayacağız, DLC hakkında derinlemesine konuşacağız ve tabii ki Colorado'yu canlı yayında yayımlayacağız!

 

Colorado'nun sunduğu şeyleri keşfetmekten keyif alacağınızı umuyoruz, sizi yollarda göreceğiz!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.