Jump to content

[SCS Blog] #CruisingColorado Etkinlik Duyurusu


BloodHaven

Recommended Posts

Yarın ''12 Kasım'da'' yayınlanacak Colorado DLC'si ile birlikte, sizleri en yeni World of Trucks etkinliğimiz olan Cruising Colorado'ya katılmaya davet ederek kutlamak istiyoruz! Nefes kesen manzarası ve tarihi yerleriyle bu güzel Rocky Mountain eyaletini ziyaret etmekten birçoğunuzun heyecan duyduğunu biliyoruz ve bu etkinliğin Colorado'nun yerel ekonomisine ve endüstrisine katkıda bulunan sürücüleri ödüllendireceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

wotr_header_ATS_Cruising_Colorado2.jpg

#BestCommunityEver'dan, Colorado'daki herhangi bir şehre veya herhangi bir şehirden kargo teslim ederken, 60.000.000 mil (96.560.640 km) sürüş hedefine ulaşmasını istiyoruz. Ne taşıdığın önemli değil, altın madenciliği malzemeleri, rüzgar türbini parçaları, kereste, yiyecek, içecekler, hepsi önemli! Tabi ki harici sözleşmelerde kendi dorsenizi kullanabilirsiniz.

Colorado DLC'miz, gerçekten ziyaret etmenizi istediğimiz 13 harika ve benzersiz şehir sunuyor. Bu nedenle, kişisel hedefinizi tamamladığınızda, her birine veya her birinden bir iş teslim etmenizi gerektirecek özel bir ödül sunuyoruz. Etkinlik için tüm işlerin her biri 100 mil (161 km) veya daha fazla olması gerekir, bu nedenle kuralları okuduğunuzdan emin olun.

Etkinliği Noel sonrasına kadar devam ettireceğiz, böylece ödüllerinizi kazanırken dinlenmek ve yolculuğun tadını çıkarmak için bolca vaktimiz olacak. #CruisingColorado'da olduğunuz ve iş millerini topladığınız için, size daha önce hiç olmadığı kadar yeni deneyimler katacağını garanti ediyoruz. 

  • Amerika Birleşik Devletleri'nde dört eyalet tarafından paylaşılan tek nokta olan Dört Köşe Anıtı'nı ziyaret edin.
  • Colorado'nun San Juan Dağları'nın derinliklerinde bulunan Wolf Creek Geçidi'nde bir gezintiye çıkın.
  • Güzel bir vadinin üzerinden geçen çelik kemerli bir köprü olan Red Cliff Köprüsü üzerinden geçin.
  • Glenwood Kanyonu'ndan geçen ve doğu-batı eyaletleri arasındaki büyük bir otoyol olan I-70 boyunca kamyon sürün.
  • ABD'nin en yoğun 5. havalimanı ve ünlü Blucifer'in evi olan Denver Uluslararası Havalimanı'ndan bir iş alın.

 

Colorado, Nil sine numine (Nothing without providence), American Truck Simulator'a en son eklememiz. Pencerenizi açıp uzun yolculuğa başladığınızda, bizlerin tam orada olacağımızı bilin, sizinle birlikte ruhumuzla dolaşacağız. Bu inanılmaz güzel, dağlık, muzaffer, destansı ve tarihi durum hakkındaki düşüncelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz.

Colorado_Road_map_small.jpg

 

Kurallar

Topluluğun amacı American Truck Simulator'da World of Trucks bağlantılı bir profille Harici Sözleşmeleri veya Harici Pazarı kullanarak, Colorado'daki herhangi bir şehre veya buradan başka bir eyalete kargo teslim ederken 60.000.000 mil (96.560.640 km) kamyon kullanmaktır.

Bu şehirler: Fort Collins, Sterling, Rangely, Steamboat Springs, Denver, Burlington, Colorado Springs, Grand Junction, Pueblo, Lamar, Montrose, Alamosa, Durango

 

Bir oyuncu, 13 Colorado şehrinin her birine veya her birinden teslimatı tamamladığında, kişisel hedefine ulaşacaktır.

Etkinlikteki tüm teslimatlar en az 100 mil (161 km) olmalıdır.

World of Trucks profilinizdeki Log Book sayfasını kullanarak son teslimatlarınızın bu koşulları karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz.

 

Ödüller

Kişisel Hedef: 13 Colorado şehrinin her birine veya her birinden kargo teslim eden oyuncular kişisel bir World of Trucks Başarımı ve etkileyici bir Rocky Mountain Bighorn temalı ATS kamyon boyası Steam envanter öğesi kazanacak.

 

02.jpg

 

Topluluk Hedefi: Topluluğun Colorado'daki 13 şehirden her birine veya her birinden teslimatlar sırasında 60.000.000 mil (96.560.640 km) sürüş hedefi karşılandığında ve oyuncu kişisel hedefine de ulaştıysa, asılı bir Rocky Rodeo Gem süsleme Steam envanteri alacaklar. öğe.

 

05.jpg

06.jpg

 

Colorado'yu ilk kez keşfeden yeni ve eski sürücüleri görmeyi dört gözle bekliyoruz ve eyalet sınırındaki ilk seyahatlerinizden fotoğraflar görmeyi çok isteriz! Facebook, Twitter ve Instagram'da #CruisingColorado hashtag'ini kullanarak ekran görüntülerinizi ve videolarınızı bizimle paylaşın ve en sevdiklerimizi paylaşalım (hatta bazılarını gelecek bir blog gönderisinde de kullanabiliriz!).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.