Jump to content

[TPL] Bialy

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  248
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About [TPL] Bialy

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polish, English

TruckersMP Information

External Websites

Recent Profile Visitors

3546 profile views

[TPL] Bialy's Achievements

 1. Ranking kierowców TruckersPL za miesiąc listopad 2019 r.: Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! ? https://tpl.ovh/ranking-firmowy-listopad-2019/
 2. Dziękuję Załączam podsumowanie sierpnia w TruckersPL Gratulujemy zwycięzcom https://tpl.ovh/ranking-firmowy-sierpien-2019/
 3. Admini już wcześniej mieli możliwość obejścia speedlimitera. Widziałem jednego który przy limicie 150km/h na ue2 jechał ponad 160 km/h. I zrobił to na live.
 4. Ale wiesz że zdanie użytkowników jest g.. warte. Ktoś ma wizję i ją realizuje. Po trupach.
 5. No i minął nam lipiec! Poniżej najświeższy ranking. Gratulujemy! https://tpl.ovh/ranking-firmowy-lipiec-2019/
 6. - Wiek minimum 21 lat (średnia wieku w VS jest sporo wyższa) - Respektowanie regulaminów TruckersMP - Minimum 1000 km tygodniowo - ustawienie malowania ciężarówki - ustawienie TAG w grze oraz przedrostka w profilu TruckersMP - Ustawienie indywidualnego avatara na Steam - Dobry humor i dystans do rzeczywistości - Fajną atmosferę - indywidualny avatar z Twoim nickiem po okesie rekrutacyjnym - własny serwer TS3, www oraz forum - w razie problemów, napewno spróbujemy pomóc - możliwość rywalizacji w statystykach firmowych, międzyfirmowych oraz indywidualnych - automatyczny system rejestracji tras bez potrzeby wypełniania "papierologii" - dowolność w wyborze ciężarówki, ładunku oraz map dla singleplayer Rekrutacja odbywa się tylko podczas rozmowy na żywo z rekruterem. Jeżeli chcesz dołączyć zapraszamy na nasz serwer TS3 pod adresem: tpl.ovh a następnie przejdź na pokój „Rekrutacja Wejdź jeżeli chcesz dołączyć”. Jeżeli ktoś jest dostępny, bot powiadomi obecnych i ktoś do Ciebie dołączy lub nada Ci stosowne uprawienia oraz przeniesie na odpowiedni kanał. W wypadku gdy nikt się nie zjawi lub trwa to trochę dłużej to znaczy, że wszyscy są zajęci lub nikogo nie ma aktualnie przy komputerze – prosimy wróć później w godzinach wieczornych. Strona www oraz forum: https://tpl.ovh TeamSpeak3: ts3server://tpl.ovh Fanpage: https://fb.com/truckerspl Profil firmy w systemie rozliczania tras: http://trucksbook.eu/company/1216
 7. - Wiek minimum 21 lat (średnia wieku w VS jest sporo wyższa) - Respektowanie regulaminów TruckersMP - Minimum 1000 km tygodniowo - ustawienie malowania ciężarówki - ustawienie TAG w grze oraz przedrostka w profilu TruckersMP - Ustawienie indywidualnego avatara na Steam - Dobry humor i dystans do rzeczywistości - Fajną atmosferę - indywidualny avatar z Twoim nickiem - własny serwer TS3, www oraz forum - w razie problemów, napewno spróbujemy pomóc - możliwość rywalizacji w statystykach firmowych, międzyfirmowych oraz indywidualnych - automatyczny system rejestracji tras bez potrzeby wypełniania "papierologii" - dowolność w wyborze ciężarówki, ładunku oraz map dla singleplayer Rekrutacja odbywa się tylko podczas rozmowy na żywo z rekruterem. Jeżeli chcesz dołączyć zapraszamy na nasz serwer TS3 pod adresem: tpl.ovh a następnie przejdź na pokój „Rekrutacja Wejdź jeżeli chcesz dołączyć”. Jeżeli ktoś jest dostępny, bot powiadomi obecnych i ktoś do Ciebie dołączy lub nada Ci stosowne uprawienia oraz przeniesie na odpowiedni kanał. W wypadku gdy nikt się nie zjawi lub trwa to trochę dłużej to znaczy, że wszyscy są zajęci lub nikogo nie ma aktualnie przy komputerze – prosimy wróć później w godzinach wieczornych. Strona www oraz forum: https://tpl.ovh TeamSpeak3: ts3server://tpl.ovh Fanpage: https://fb.com/truckerspl Profil firmy w systemie rozliczania tras: http://trucksbook.eu/company/1216
 8. Z tego co rozumiem, problem nie znikł. Nadal masz problem przy potrzebie synchronizacji większej ilości danych. Przełącz w firewallu pozostałe ALG na Disable i potestuj. Jeżeli to nie pomoże, najlepiej jakbyś się wpiął z komputerem bezpośrednio pod modem z pominięciem routera aby wyeliminować przynajmniej jedno urządzenie.
 9. Jak to się ma do mojej odpowiedzi? Masz przekonfigurować firewall na routerze a nie opowiadać czy masz modem razem czy oddzielnie. Nie czytasz ze zrozumieniem wiadomości skierowanych do Ciebie. Jeszcze raz: wyłącz SIP ALG w firewallu i sprawdź czy nadal zrywa połączenie z serwerem multiplayera. Przełącz na disable:
 10. Moim zdaniem to reakcja konserwatywnego stuffu który probuje nawrócić na siłę graczy na jazdę symulacyjną. Zobaczymy czy im sie to uda. Mnie już dawno obrzydzili multiplayera i kierunek zmian jest moim zdaniem tylko gorszy. Na końcu zostanie tylko serwer symulacyjny, wszyscy będą jechali rządkiem jeden za drugim i zostaną gracze którzy nie umarli z nudów.
 11. @Skazochnik thanks. But looking how staff treat players, and their opinion, I don't see point to write on feedback. I think players will vote with their choices.
 12. Eu#2 było, patrząc na przekrój graczy, tzw. sweet spot. Potrafiło pogodzić graczy jeżdżacych dla rozrywki i tych lubiących symulacje. Był fix, można było się wykaraskać po ataku trolla. Ale jest, mam wrażenie, grupa graczy którzy mają wizję 100% symulacji na całym TMP bez uwzględnienia osób grajacych dla relaksu. I ta grupa ma spory wpływ w szeregach TMP. Czas pokaże czy graczy da się zmusić do symulacji czy nie. Były 3 rodzaje serwerów: 1. symuyalcja 2. eu2 - czyli mix rozrywki i symulacji 3. no colission czyli takie dziwne coś. 1 i 3 były puste lub ledwo obciążone. To uśmiercili najbardziej popularny. Jakoś bezrefleksyjnie nie biorą pod uwagę głosowania społeczności, forsując swoją wizje. (pod głosowaniem mam na mysli obleganie serwerów).
 13. Please, explain why you made this decision? We have 3 servers 1. simulation - few people 2. EU2 - mixed rules - full 3. Eu4 - empty (no rules) Just kill the most populated! What a twisted logic bring this idea to live?
 14. Yes. Probably this is the clue of this changes. Make the multiplayer as boring as posible. I'm really don't understand why you are trying to kill this mod. Forcing people to switch to simulation server does not heal the world. The popularity of the EU#2 server was not a coincidence. Removing the most popular server and leaving no-collision shows that you divide your community to 2 separate groups. "nice simulator guys" and "speeding and ramming trolls". Nothing in betwen.
 15. Nie rozumiem decyzji o no-colission na całych serwerach arcade. Podejrzewam że chodzi o zniechęcenie ludzi do ich używania. Ale nie da się graczy zmusić do korzystania z serwerów symulacyjnych. Różnice w obleganiu EU#1 i EU#2 nie wzięły się z nikąd. Czas pokaże jak te zmiany wpłynął na graczy i samą modyfikację. Ale przeczuwam raczej frustrację u części graczy i porzucenie gry zamiast migracji na serwer symulacyjny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.